Byli jste zvyklí na sobotní Duel u VyVolených? Omyl, tentokrát se všechno odehrálo již v pátek. A že to nebyl jen tak obyčejný Duel, ale souboj posledních dvou dívek mezi českými VyVolenými! Zapomněli jste tento souboj sledovat? Nevadí, přečtěte si, jak dopadl.

Páteční večer patřil Monice a Katce. Pro obě dvě to byl první Duel a téměř nikdo si netroufal odhadnout, která z nich se z boje vrátí jako vítězka. Katka byla od začátku považována za horkou kandidátku na vítězství, Monika zase patřila od začátku mezi zábavnější obyvatele vily. Také jste rádi sledovali její pletky se Sašou, Rosťou a nakonec třeba i s Jindrou a Michalem?

Větší část vysílání VyVolených patřila jako vždy rekapitulaci. Nejzajímavější částí byl určitě čtvrteční večer, kdy proběhlo mezinárodní Zúčtování. Čeští i slovenští VyVolení si měli dát navzájem palce a jeden z každé skupiny měl ihned po Zúčtování odejít. Všichni to vzali velice vážně a z vily vyloučili Tonyho a Katku. Tereza je však na konci uklidnila, že šlo pouze o hru.

Do samotného Duelu šly obě dvě VyVolené pořádně vyfiknuté. Monika měla úchvatný účes z copánků, Kačka zase úchvatně namalované (nebo zmalované?) oči. Obě dvě vsadily na minisukni, těžko říct, jestli to byl dobrý tah :-).

Rozdíl hlasů byl od začátku Duelu poměrně nevyrovnaný. A tak jsme mohli jen přemýšlet, jestli si Kačenka udržela své příznivce nebo jestli ji v oblíbenosti přebije Monika.
A vyhrála ... Kačka. Nevím jak vás, ale mě to dost překvapilo, protože Kačku považuji spíše za bytůstku hloupou než cokoliv jiného. Monika naopak od začátku soutěže bavila diváky, opravdu hrála, plnila všechny úkoly a byla stejně nekonfliktní jako Katka. Ta by si, podle mého názoru, vyhru zasloužila více. Pravdou je, že ode mě dostala pouze jeden hlas :-).

Katka byla výhrou zaskočená a dojatá. Asi si moc nevěřila. Monika zase plakala, že téměř nemohla mluvit. A jí jsem opravdu věřila, že nepláče proto, že nevyhraje jedenáct milionů, ale proto, že si život ve vile užívala a bude se jí stýskat.

Zůstala nám tedy princezna Kačenka, Vlado, Jindra a Michal. Kdo půjde dál z kola ven?  

 

 

Reklama