Vztahy mezi VyVolenými se při včerejší rekapitulaci vyhrotily! Hra, která začala zcela nevinně, skončila totálním fiaskem. Obyvatelé vily po sobě začali házet balónky s vodou a Wendy ztropila scénu!

 

Obvinila Michala, že ji uhodil balónkem do obličeje a odešla trucovat na toaletu. Michal tvrdil, že po ní žádný balónek nehodil. Všemi začaly cloumat rozporuplné emoce a Michal s Wendy uzavřeli mezi sebou sázku.

 

Kdo z nich prohraje, nechá se ostříhat!

 

Prima pustila VyVoleným záznam. V balónkové bitvě se ukázalo, že Michal skutečně hodil po Wendy balónek. Nehodil ho ale do obličeje, jak mu tvrdila Wendy. Všichni se začali ve vile jedovatě hádat. Nikdo z nich nedokázal připustit možnost, že by ten druhý mohl mít pravdu. 

 

Rozrušený Vladko se pustil do hádky s Rosťou! „Ty jsi hloupý," řekl mu. Martin cítíl otcovskou potřebu se Rosti zastat a vytýkal Vladkovi pravopisné chyby, které měl Vladko ve svém deníku. To už vypadalo na rvačku. Do hádky se vložil i Emil, který se rozčílil a útočil na Martina. "Jsi primitiv," řekl Martin Emilovi a tím skončila hádka mužského osazenstva ve vile.

  

Michal se chystal mezitím ostříhat vlasy. Rosťa ho přemlouvá, aby se zbytečně nestříhal. Udělali mezi sebou kompromis. Rosťa Michalovi oholil strany a týl. Regině se to zdálo nespravedlivé a zaútočila na Michala nůžkami. Nazvala ho srabem a odešla.

 

Zdá se že i Vladkovi „ruplo v kouli“ a vzal si do rukou nůžky. Nastalo drama! Myslel to smrtelně vážně a ustříhnuté vlasy padaly rychle k zemi. Michal to psychicky neunesl a ostříhal se také. Později se Michal snažil Vladkovi na hlavě vykouzlit nějaký účes. Vladko vypadal jako ze sedmdesátých let a jeho pláč prostupoval celou obrazovkou. Bylo to smutná podívaná.

 

Všichni měli na konec zkaženou náladu a tvářili se otráveně.

 

Bylo zapotřebí, aby si Vladko stříhal své kudrnaté vlasy?

 

 

 

Reklama