Duel

V sobotním Duelu se mezi sebou střetli Saša a Michal. Michal s přehledem zvítězil nad Sašou, který byl ze své prohry poněkud zaskočený. Diváci Michalovi  poslali  o 145 637 hlasů více. Boj byl po celou dobu soutěže téměř vyrovnaný. Diváci se ale nakonec rozhodli na základě svých sympatií. Saša působil na mnoho diváků příliš sebejistě, neangažovaně a citově ploše. To byl možná důvod, proč právě on musel opustit Vilu.

 

Co bude dělat „náš“ Saša mimo Vilu? Je nezaměstnaný a musí si hledat práci. Chtěl by se stát hercem, stejně jako Petr Zvěřina. Snad jim to oběma vyjde.

 

Kubánská noc ve stylu "SCI-FI homo"

Ve Vile byla v pátek jízda. Vladko se řádně opil a uháněl Rosťu o polibek. Rosťa mu byl ale nevěrný a spolu s Martinem skončili ve sprše. Zábava byla výtečná, jen Wendy byla poněkud v depresi a rozmrzelá, že je sama a nikdo o ní ve Vile nejevil zájem. 

 

Wendy

Prostředí, ve kterém se všichni obyvatelé Vily nacházejí, je velmi stresující a Wendy začíná mít problémy. Řeší je každodenním přejídáním. Jestli to tak půjde dál, neprotáhne se za chvíli ani dveřmi. Držíme jí palečky, aby toto stadium nekontrolovatelného přejídání ustala a začala se ovládat.

 

Tip na celkového vítěze

Po sobotním Duelu, kdy vypadl ze hry poměrně silný hráč, se karty obrátily a je naprosto nepředvídatelné, kdo by mohl být potenciálním adeptem na celkovou výhru jedenácti miliónů. Dalšími silnými soupeři jsou Vladko, Regina a Kačka. Jak jim osud zamíchá kartami, se ještě dovíme a necháme se překvapit, protože to bude pěkný „fičák“.

 

Týden pro Kapku naděje

Benefiční týden VyVolení pro kapku naděje se zapsal do historie charitativních akcí v České republice. Celkový výtěžek akce je 21 780 000,- Kč. Jedná se o vůbec nejvyšší sumu, která kdy byla v rámci charitativního koncertu vybrána.

Své DMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE můžete stále zasílat na telefonní číslo 87777 do konce roku 2005.

 

Reklama