Jedním z lidí, kteří se dostali v castingu do VyVolených 3 do TOP 60, je podle informací deníku Aha! David Kaňák, třiadvacetiletý stavební dělník (viz foto dole).

Co o něm víme?
David je v podstatě typický účastník reality show tak, jak jsme je už poznali, a mně osobně tím, co říká a jaké má motivy, připomíná Mikeše z Big Brothera. Do VyVolených se hlásí, protože zkusit se podle něj má všechno, navíc by se mu peníze hodily na splacení dluhů matky - a na pořádnou oslavu s kamarády.

Ve vile by Davida podle jeho slov prý jen těžko něco překvapilo. Sledoval předcházející řady, a tak je připraven na všechno (ve stejné pozici budou i diváci). Nemá dokonce problém ani sprchovat se nahý. A jak sám říká, pokud by se s nějakou slečnou ve vile sblížil, jen těžko by se prý ubránil sexu. Jinými slovy, pokud by se David do Vily dostal, bude dost možná důležitý hlavně pro noční show a bude odvádět práci za Roberta Rosenberga. :-) I když kdo ví... stačí si vzpomenout na Mikeše, který sliboval na castinzích BB skupinový sex, a nakonec ostrouhal. A případů, kdy někdo v medailonku a na castingu mluvil a působil jinak, než jak se pak projevil v samotné show, bychom určitě našli víc.

Článek pro Žena-in.cz připravil web www.gorilla.cz

Reklama