Strašidelnou historku mám jednu, bylo to den před Silvestrem, byli jsme s přáteli na horské chatě, den se chýlil ke konci a, trochu posilněni alkoholem, někoho napadlo, že budeme vyvolávat duchy.

Všichni jsme se sešli u stolu, spojili ruce a začali vyvolávat ducha Adolfa Hitlera. Pro potvrzení, že je mezi námi, jsme chtěli znamení. V tu chvíli se ozvala příšerná rána do okna, všichni se rozpojili strachy, jen někdo podotknul, že asi někdo zabouchal na okno, jenže v chatě nikdo nechyběl a chata stála v kopci, tudíž ze země by na okno nikdo nedosáhl a žádný otisk od sněhové koule na okně také nebyl.

Nicméně ten, kdo vyvolával duchy, je zase musí odvolat; po dlouhém přemlouvání, se zase všichni spojili a začali jsme odvolávat. Vidím to jako dnes:  vtom se rozlítla kamna, která podotýkám byla zavřená na kličku, a vyšlehl obrovitý plamen, který sežehl bundu, jež se sušila opodál.
Už i otrlejší povahy dostaly strach...
Gabča

Milá Gabčo, o vyvolávání mi ani nemluvte. Mně stačilo, že se pohnul stůl, i když bylo zřejmé, že to někdo dělá svýma nohama. Běhá mi mráz po zádech!Dobré ráno, dnes si povídáme o strašidelných historkách a strašidlech. Teď jsem si vzpomněla na naši dětskou hru Krvavé koleno. Brrr, bála jsem se při každém kole. A co vy a vaše dětské hry a táborové "bojovky"?
Za trochu pátečního strašení můžete získat Taft - gelový krém na vlasy s leskem od Schwarzkopf.

Dopoledne vás čeká soutěž!!! Sledujte novinky.

Téma páteční
STRAŠIDLA A STRAŠIDELNÉ HISTORKY
Stalo se vám něco, z čeho běhá mráz po zádech?
Kdy jste se nejvíc báli?
Setkali jste se s nadpozemskou silou?
Nevěříte na strašidlo a přesto jste ho potkali?
Vypadali jste někdy jako strašidlo?
Co táborové noční hry?
Přespala jste někdy na hradě?
Jaké historky jste si vyprávěli jako děti?
Napište nám na:
redakce@zena-in.cz

Reklama