bra.jpg
Foto: Shutterstock

První tip

První trik se dá použít u druhu topu, který je na videu, nebo u vršků a šatů, které jsou kolem krku. Budete k němu ovšem potřebovat podprsenku s odepínacími ramínky. Ramínka v zadní části odepněte a před tělem je zase spojte. Následně je utáhněte a přetáhněte přes hlavu směrem dozadu.

Druhý tip

Jednou z možností, jak se popasovat s některým typem oblečení, je samozřejmě podprsenka, které se odeberou ramínka a vznikne tak podprsenka bez ramínek. U té se ale může stát, že nedrží na svém místě a žena si ji musí neustále posunovat nahoru. To by měl vyřešit následující trik. Sundejte z podprsenky obě ramínka. Jedno dejte pryč a druhé zahákněte na jedné straně vzadu a následně i vzadu na straně druhé. Tak, aby ramínko vedlo kolem spodní části podprsenky. Na závěr už ho jen podle potřeby utáhněte.

Třetí tip

V létě jsou velmi oblíbené šaty s průstřihem na zádech, které mají navíc mašličku na zavazování. Jenže když se pohybujeme, pohybuje se i podprsenka, která je potom vidět. Vyzrát na to ale můžete jednoduchým opatřením. Jednu část látky, z níž budete dělat mašli, prostě provlékněte pod podprsenkou.

Čtvrtý tip

V dalším tiktokovém videu se řeší, jak podprsenku ukrýt pod tričko s hlubokým výstřihem na zádech. Stačí vzadu odepnout ramínka, provléknout je pod rukama a spojit pod hrudníkem. Pozor ale na to, aby ramínka nebyla příliš utažená, protože by se vám mohla nepříjemně zařezávat v podpaží.

Pátý tip

Další možností, jak ramínka podprsenky stáhnout k sobě, aby nevykukovala, je pořízení speciálního klipu, kterým je provléknete. Dá se sehnat online nebo v obchodech se spodním prádlem a stojí jen pár korun.

Šestý tip

Z podprsenky bez ramínek a šátku si můžete doma vytvořit i top. Hodí se spíše pro menší prsa a případy, kdy vám podprsenka bez ramínek neklouže a drží tam, kde má. Důležité také je mít odvahu vyrazit do společnosti s odhaleným bříškem. Podprsenku podle návodu ve videu jednoduše omotáte dostatečně velkým šátkem podle vlastního výběru, který na zádech zavážete. 

Zdroje: autorka článku, TikTok, Purewow

Čtete také:

Reklama