karité

Ke každému Balzámu Institut Karité (60% bambuckého másla) 165 ml, zakoupenému v únoru, získáte praktické malé balení Balzámu Institut Karité (60% bambuckého másla) 20 ml v hodnotě 275 Kč ZDARMA.*

1+1 ZDARMA
V koncentraci je SÍLA!

Bambucké máslo, elixír mládí, obsahuje vše, co pokožka potřebuje pro zdraví a krásu - nenasycené mastné kyseliny, vitamíny A, D, E, F a kyselinu skořicovou. Dokonale hydratuje, změkčuje a vyživuje pokožku a chrání ji proti škodlivým vlivům životního prostředí. Je vhodné i pro pokožku citlivou, ekzematickou a podrážděnou, podporuje její regeneraci, hojení jizev a také předchází stárnutí pleti.

60% bambucké máslo

karitéČisté bambucké máslo je v tomto balzámu doplněno dalšími pečujícími složkami (např. makadamiovým, palmovým a včelím voskem), aby bylo lehce roztíratelné a je jemně parfemováno. Krém používejte k péči o pokožku celého těla i obličeje a rtů a vhodný je i jako intenzivně vyživující maska na vlasy, kterým dodá krásný lesk a zdraví. Výborný je pro užití při masážích a jako zklidňující péče po slunění. Malé balení, které dostanete jako dárek, se skvěle hodí do kapsy nebo do kabelky - je vždy po ruce k okamžitému zásahu.

Vyzkoušejte i další naše produkty Institut Karité s vysokým obsahem bambuckého másla - oblíbený regenerační krém na ruce, přípravky péče o suché a poškozené vlasy, pečující pleťovou řadu nebo holicí krém a péči po holení pro muže.

Akce1+1 ZDARMA

1 ks 165 ml Balzámu se 60% bambuckého másla + 20 ml balení zdarma probíhá v prodejnách Profimed: Nový Smíchov, Chodov, Ječná a pravděpodobně to bude i Palladium, dále České Budějovice, Brno Vaňkovka a Ostrava. Netýká se internetového obchodu.

 

Reklama