Aby byly Vaše šance na dostoupání na vrchol co nejvyšší, jsou tu kurzy měkkých dovedností společnosti ICT PRO.
5d8b3f209ccbdobrazek.png

V nabídce kurzů ICT PRO najdete vše, co je třeba v rámci tzv. měkkých dovedností zvládat k tomu, abyste mohli být úspěšní v profesním životě, tj.:

  • prezentační dovednosti a komunikace,
  • vyjednávání a obchodní dovednosti,
  • manažerské dovednosti,
  • projektové a procesní řízení,
  • rozvoj osobnosti.

Kurzy ICT PRO s.r.o. jsou pořádány v malých skupinkách, vždy pod vedením lektora s bohatou a úspěšnou praxí s daným tématem. Důležitou součástí kurzů jsou praktická cvičení, na nichž si osvojíte používání nově získaných vědomostí v praxi. Už první den v práci po absolvování školení tak může být výrazně jiný – lepší!

Ať už je Vaše výchozí pozice jakákoliv, tj. pracujete na pozici asistenta, obchodníka, specialisty, vedoucího týmu či v rámci středního managementu, ICT PRO s.r.o. Vám má co nabídnout, viz přehled kurzů měkkých dovedností.

Společnost ICT PRO působí na trhu od roku 1992 a od jejího vzniku proškolila více než 60 000 účastníků ve 14 zemích a na 4 kontinentech. Skvělé reference, stabilita, moderní vybavení a osnova školení vycházející ze zkušeností lektorů, požadavků trhu a samotných účastníků jsou zárukou toho, že i pro Vás bude absolvování některého z kurzů měkkých dovedností výhodnou investicí.

Přesvědčit se o tom můžete velmi brzy, stačí si vybrat pro Vás relevantní kurz měkkých dovedností s garantovým termínem viz zde.
5d8b3f3218442obrazek.png
 

Reklama