5bdc41b9e1922obrazek.jpg
Pro ty, kteří se přehoupli přes věkovou hranici pětasedmdesáti  let, je dokonce připraven speciální pobyt Dovolená pro seniory, který slouží k celkové harmonizaci a regeneraci organismu. Novinkou pak je pobyt Zadáno ženám, který potěší maminku, manželku, přítelkyni, prostě každou ženu, která ráda pečuje o svoji krásu a chce pár dní jenom pro sebe. Dárkový poukaz lze věnovat na vybrané procedury či v určité nominální hodnotě. Oblíbená je například Masáž horkými lávovými kameny, Avokádový zábal nebo Křišťálová masáž obličeje s maskou. Svým blízkým lze  zakoupit také dárkový poukaz na léčebnou proceduru Nácvik mobility rukou ve slatině, která bude nově v roce 2019 pomáhat všem, které trápí artróza drobných kloubů ručních a zápěstí.

„Dárkovým poukazem do našich lázní uděláte svým blízkým jistě radost, navíc vybrané pobyty můžete zakoupit až s 30% slevou. Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhlášené svými výsledky v oblasti léčby pohybového aparátu, odbornou rehabilitací a péčí poskytovanou týmem školených specialistů. Výhodou našich lázní je dostupnost, protože leží téměř uprostřed republiky a je jedno, zda přijedete autem po dálnici, vlakem či autobusem,“ říká výkonná ředitelka lázní Bohdana Opočenská.

5bdc41c66e3c2obrazek.jpgLéčebné lázně Bohdaneč jsou v České republice v kategorii „pohybových“ lázní vnímány jako naprostá špička. Léčí se zde např. artróza kloubů, revmatoidní arthritida, osteoporóza, Bechtěrevova nemoc nebo kořenové syndromy. Vynikajících výsledků dosahují zejména u časných – tedy po operaci de facto okamžitých – rehabilitací totálních endoprotéz. Přírodními léčivými zdroji zde využívanými  jsou slatina a přírodní minerální voda. Jako jediné lázně v České republice využívají k aplikaci slatiny speciální zábalové vany. Jedná se o speciální vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, která zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění.

Lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí Polabské nížiny a jsou vzdálené pouhých osm kilometrů od Pardubic. Krásu malebné rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Lázeňské pavilony obklopené spoustou zeleně, krytá kolonáda, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní.

V areálu lázní se také nachází specializované pracoviště Medical Wellness Clinic, které propojuje klasickou západní medicínu s východními léčebnými postupy. Zabývá se především léčbou dlouhodobých zdravotních problémů, kombinuje tradiční léčebné procedury s wellness prvky a alternativními formami medicíny. Medical Wellness Clinic má v nabídce rovněž neinvazivní estetickou péči.

Dárkové poukazy můžete objednávat na LLB.CZ, telefonicky 466 860 860 nebo emailem obchod@llb.cz
5bdc41af34a98obrazek.jpg