Není se čemu divit. Tento fermentovaný ocet je známý tím, že řeší všechny druhy onemocnění a problémy, od akné až po lupy, spálení kůže nebo záděry. A to se vyplatí! Takže, jak jej využít?

shutterstock-406447312.jpg

  • Jak toner. Smíchejte ocet s vodou a máte elixír, který vás zbaví akné.
  • Proti lupům. Máte otravné lupy, kterých se ne a ne zbavit? Jablečný ocet může ukončit vaše trápení, protože jeho přirozená kyselost bojuje proti kvasinkám způsobující tvorbu lupů. Pro vlastní ošetření pomocí domácí výroby zkuste promíchat jablečný ocet s vodou. Směs nalijte do rozprašovače a rozstřikujte směs rovnoměrně na vlasy a pokožku hlavy, poté důkladně opláchněte.
  • Pro lesk vlasů. Chtěli byste vyzdvihnout svůj přírodní vzhled kštice? Vyzkoušejte tento trik! Opláchněte vlasy pomocí směsi z vody a octa. To pomáhá rozjasňovat přirozené tóny, ať už jste blond nebo bruneta.
  • Na hubnutí. Pokud jste unaveni zobat zázračné pilulky, které jednoduše nefungují, vždy můžete do své každodenní stravy zabudovat přírodní jablečný ocet. Pomáhá přirozenému trávení. Konzumace jablečného octa pomáhá rozbít tuky namísto jejich ukládání. Chcete-li dostat svou denní dávku, přidejte jablečný jablečný ocet do horké vody a vypijte ji každé ráno před snídaní.