Letní dny pomalu klepou na dveře a s nimi i vytoužená dovolená! Plánovat dovolenou dopředu se vyplatí. Cestovní kancelář Alex, se kterou intenzivně spolupracujeme již druhým rokem, pro vás připravila velmi zajímavé slevy, které získáte, pokud si dovolenou zajistíte v předstihu. Akční slevy za včasnou rezervaci vás určitě potěší. Navíc si můžete z nabídky vybírat destinace, které vám vyhovují, ti, co přijdou pozdě, již nemusí získat přesně to, co budou chtít - nabídka bude vyčerpaná.

Jaké slevy můžete využít?
Využijte akční slevy až 14% pro každého

AlexPokud si svůj zájezd objednáte 8 a více týdnů před odletem za katalogovou cenu, CK Alex poskytuje báječnou akční slevu 14% z celkové ceny zájezdu (bez poplatků). Jste-li členy VIP klubu ALEXU, máte vždy možnost k dané slevě čerpat navíc exkluzivní bonus 2% a těšit se tak až z nádherných 16%. Pokud si zájezd se slevou za včasný nákup objednáte v době kratší než 8 týdnů před odletem, máte možnost získat následující slevy: 7 týdnů předem = 13%, 6 týdnů = 12%, 5 týdnů = 11%, a konečně 4 týdny = 10% z celkové katalogové ceny zájezdu (bez poplatků).

Cestujete s dítětem? Pak pro něj využijte slevu, abyste za něj neplatili nic!

Sleva 1. DÍTĚ ZCELA ZDARMA až do 15 let (u vybraných hotelů/studií) - tuto slevu získáte v případě, že si rezervujete svůj zájezd 6 a více týdnů před odletem. Ti, kteří to stihnou nejdříve 5 nebo 4 týdny před odletem, mají možnost využít slevu 1. dítě jen za poplatky. Stejná cena platí i pro 1. dítě v akci Máma a dítě (cestuje 1 dospělý s 1 dítětem). Tak to se jistě vyplatí rodinám s dětmi, za ušetřené peníze si můžete užívat radovánek přímo na místě, které jste si pro svou dovolenou vybrali!

Jede vás na dovolenou více? Nezapomeňte, že 3. dospělý může cestovat jen za 1.990,- Kč + poplatky!

Plánujete dovolenou s partou přátel či staršími dětmi? Pak se vám jistě hodí akční sleva pro 3. dospělou osobu na přistýlce, která u vybraných zájezdů zaplatí jen 1.990,- Kč + poplatky, pořídíte-li si zájezd 6 a více týdnů před odletem. Zakoupíte-li si zájezd s předstihem jen 5 nebo 4 týdnů, můžete pro 3. dospělou osobu na přistýlce získat zájezd za pouhých 2.990,- Kč + poplatky. Ušetříte tedy i s většími dětmi nebo s přáteli, kteří se k vám připojí.

Nechcete se o nic starat a mít při pobytu maximální pohodu? Využijte ubytování v hotelu, kde vás oblíbené stravování All inclusive nebude stát nic, bude pro vás zcela zdarma!

Stravování All inclusive je hitem dovolených. Nemusíte se o nic starat, nápoje, míchané drinky a pokrmy jsou ve formě švédských stolů stále k dispozici. Děti se mohou napít a najíst kdykoliv, nemusíte řešit, jestli si objednali něco, co nesní nebo něco drahého. All inclusive je symbolem maximální pohody a dovolené bez starostí.
Proto těm, kteří si pro svou dovolenou vyberou některý z určených hotelů s režimem stravování ALL INCLUSIVE, nabízí CK Alex bohaté švédské stoly ZCELA ZDARMA. Stačí si příslušný zájezd zakoupit minimálně 4 týdny před odletem. Zaujala vás tato nabídka? Pokud ano, neváhejte a zarezervujte si termín dovolené! Pokud cestujete s dětmi, určitě se vám to vyplatí!

Potřebují vaše rodiče poradit s dovolenou? Můžete jim doporučit nabídku seniorské slevy!

Chystají se vaše rodiče na dovolenou nebo jedou s vámi? Nebo se rozhodli cestovat s vašimi dětmi? Pak máme pro ně výborný tip, díky kterému mohou výrazně ušetřit - pokud je jim více než 50 let. Právě pro ně je připravena speciální akční sleva, díky které mohou u vybraných zájezdů kombinovat výše uvedenou procentuální slevu v jednotlivých časových relacích s báječnou seniorskou slevou 750,- Kč na každou spolucestující osobu v seniorském věku.

Zaujaly vás tyto nabídky?

Více se dozvíte na http://www.ckalex.cz/novinky/akcni-slevy-za-vcasnou-rezervaci/. Na stránkách www.ckalex.cz najdete přehlednou nabídku všech zájezdů a destinací.

AlexAlex je cestovní kancelář s tradicí, úspěšně přepravuje své klienty již více jak 22 let! S Alexem je léto, jak má být!

Reklama