image.png

Pohádkový muzikál Královna Kapeska se v listopadu přestěhoval do Hudebního divadla Karlín, a i v novém působišti se mu náramně daří a noví herci do představení skvěle zapadli. Na oslavu úspěšného přesunu, velkolepější scény i nových hereckých posil, (jednou z nich je například Michaela Kuklová) můžete využít speciální akci.

Pokud na muzikál vyrazíte s celou rodinou, což znamená, že zakoupíte čtyři a více vstupenek na některé z březnových představení, která začínají v 11:00 hodin dopoledne, dostanete slevu 20 % z ceny vstupenek. Akce se vztahuje na představení hraná v neděli 1. března, v neděli 29. března a speciálně také na neděli 31. května a vztahuje se na vstupenky zakoupené do 14. února. Po představení se navíc můžete těšit na podpisovou akci s herci. Vstupenky můžete zakoupit zde

Nejen pro děti

Královna Kapeska je primárně určená pro děti, ale pobaví se i dospělí. Skvělé pěvecké i herecké výkony totiž oceníte bez ohledu na věk. Muzikál je volným pokračováním muzikálu Kapka medu pro Verunku (i ten je od května znovu na programu). Navštívíte v něm pohádkový ostrov tří království (Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy), který chce ovládnout proradný král temných sil jménem Kates. Jeho cílem také je zničit přírodu a její královnu Kapesku, kterou hraje Martina Pártlová. Nebojte se, vypadá to sice dramaticky, ale všechno dobře dopadne. I když cesta k vítězství dobra bude trnitá.

Za muzikálem stojí rodinná produkční společnost Pixa-Pro, která se specializuje právě na pohádkové příběhy. Postupně tedy do Hudebního divadla Karlín zavítají i další úspěšná díla, mezi která paří Alenka v kraji zázraků nebo Sněhová královna. Rodina Pixových se svými díly slaví úspěchy. V minulém působišti, kterým bylo Divadlo Hybernia, navštívilo jejich představení přes tři sta tisíc malých i velkých diváků.

Královna Kapeska baví děti i dospělé nejen svým aktuálním příběhem, ale i chytlavou hudbou, efektními choreografiemi, nádhernými kostýmy a bohatou výpravou, která je navíc pro scénu v Karlíně rozšířená. 

Reklama