The Comfort Collection obsahuje tři jedinečné vůně, které vytvářejí příjemnou domácí atmosféru.

635fd35cb6186obrazek.png

Suede Vanilla je hřejivá a lehká vůně, která se otevírá sladkou a uklidňující vůní vanilky se základními tóny kardamomu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru.
637765a2e9e90obrazek.png

Smooth Violet je relaxační a uklidňující vůně, která kombinuje ovocné akcenty s květinovými prvky, jako je růže a lístky fialky. Sandálové dřevo a diskrétní tóny pačuli, pižma a jantaru dodávají vůni hřejivost.
6377662056d85obrazek.png

Cotton Blossom poskytuje jemnou, ale energickou a svěží vůni. Se sametově sladkou mandarinkou, jemnými květinami jako jasmín, tuberóza a fialka a hýčkajícím základem ze santalového dřeva a balzamických tónů.

637766a979d8fobrazek.png

The Comfort Collection je dostupná v uvedených produktech: vonné tyčinky, vonné svíčka, interiérové parfémy, vůně do auta, tekuté mýdlo na ruce, a balzám na ruce.

635fd37f568afobrazek.png

Raymond Cloosterman, zakladatel a CEO značky Rituals Cosmetics dodává:Krása pozornosti spočívá v tom, že si více uvědomujete, jak utváříte své okolí, a více si všímáte maličkostí v životě. Je ve všem, od krásy vytváření smysluplnějších rutinních činností přes hledání chvilky klidu, abyste si je mohli vychutnat, až po místo, kde si můžete odpočinout a které nazýváte domovem. Váš domov je místo, kde byste se měli cítit dobře, ať se děje cokoli."

The Comfort Collection je nejnovějším přírůstkem do řady Private Collection, která se zaměřuje na proměnu vašeho domova ve svatyni se svěžími, bohatými a květinovými vůněmi. K dostání bude v prodejnách kosmetiky Rituals a na RITUALS.cz/sk od listopadu 2022.

Více inspirace najdete na stránkách www.rituals.cz/home-collection
635fd3975a672obrazek.png

Reklama