Sportovní hodinky, které vás provázejí při všech aktivitách od běh až po plavání, si nyní můžete vytvořit v barevných kombinacích podle svých představ a svého šatníku.

Suunto totiž nedávno spustil službu Customizer, tedy on-line nástroj, který umožňuje každému vytvořit si jedinečné, individuální sportovní hodinky.  Jako první lze tento prostředek využít u hodinek  Ambit3 Peak a Ambit3 Sport, kde si zájemci mohou vybrat své oblíbené barvy a materiály pro prakticky každou viditelnou část na hodinkách. Díky sadě volitelných prvků si můžete navrhnout tisíce unikátních kombinací.

Suunto

Inspiruj se tvými oblíbenými sportovci a vytvoř design, který inspiruje ostatní

Návrhy vytvořené uživateli z celého světa jsou k vidění v „Suunto Design Galery“.  Každý měsíc se hlasuje o cenu „Design měsíce“. Mezi jinými zde také uvidíte, jaké hodinky si vytvořili nejlepší sportovci světa, včetně španělského běžce a skialpinisty Kiliana Jorneta nebo švédské triatlonistky Åsy Lundström.

Suunto

Každé individuálně navržené hodinky budou ručně poskládané v Suunto továrně ve Finsku a za dva týdny od objednávky už je budete mít doma!

Suunto Customizer je k dispozici na www.suunto.com/customize nebo si můžete prohlížet již hotové návrhy v Design Gallery www.suunto.com/designgallery.

Suunto

Doporučená MOC špičkových hodinek Suunto Ambit3 Peak je 13 750 Kč a Suunto Ambit3 Sport je 10 990 Kč, včetně hrudního pásu pro měření tepu. Jedná se o modely nejvyšší úrovně nabízející každému sportovci širokou škálu funkcí.

Reklama