Také přemýšlíte, čím byste mohli překvapit svého partnera nebo partnerku na Valentýna? Hledáte něco originálního a osobitého?

 

Máme pro vás skvělý tip!

 

Nyní máte možnost vytvořit speciální dárek pro Vaše blízké.

 

Parfémy My Amor Amor pro vás připravily na Valentýna spousty překvapení a nápadů na originální dárek.

 

Ve všech parfumeriích Sephora, Marionnaud, Douglas a Fann najdete v období od 2. 2. do 16. 2. speciální valentýnskou edici parfému My Amor Amor pro ženy a muže se samolepkami, s kterými můžete vytvořit originální parfém a překvapit svoji lásku. Zároveň v několika vybraných parfumeriích při zakoupení parfému My Amor Amor získáte krásný valentýnský přívěšek se srdíčky.

 

Ale to není vše!

 

Od 6. 2.–16. 2. budou v parfumeriích Sephora Nový Smíchov a Sephora Letňany vytvořena speciální pódia s červeným kobercem a hosteskami, které vám obě vůně představí. Pokud v těchto dvou parfumeriích koupíte v období od 9. 2. do 16. 12. parfém My Amor Amor (50 ml ženy nebo 75 ml muži), tak se zde můžete nechat vyfotit profesionálním fotografem, který vám hned na místě vykouzlí z vaší fotky samolepku, kterou můžete pro svoji lásku nalepit na parfém, a mít tak opravdu krásné valentýnské překvapení. A získáváte ještě něco navíc! V těchto 2 parfumeriích se můžete zúčastnit soutěže o 2 fotoaparáty, které budou vylosované v druhé polovině února!

 

 

 

Amor Amor

Vůně, která Vás zasáhne jako láska na první pohled. Flakon ve tvaru neodjištěného granátu – stačí použít tuhle vůni a muž Vašich snů bude zasáhnut Amorovým šípem. Květinová ovocná (mandarinka, rybíz, lile) vůně Vás zahalí a vytvoří přitažlivou vůni pro všechny muže okolo. Velmi energická, jiskřivá, vášnivá… stejně jako je láska na první pohled! Amor Amor, to je vášeň, energie, nespoutanost… vše je dovoleno, stejně jako v lásce.

Pro vášnivé, energické a milující ženy.

 

                                                                           Amor Amor Pour Homme

Tato vůně je základní múzou v kreativním světě plném umění a hudby. Sicilská mandarinka a aromatický čaj. Vůně se krásně rozvine do růže a kardamomu.

 

 

Doporučené ceny

 

My Amor Amor (50 ml)                                                                                                1730 Kč

My Amor Pour Homme (75 ml)
(exkluzivně v parfumerii Sephora)                                                                                  1590 Kč

 

 

A vůně My Amor Amor budou odměňovat i na Žena-in! Od středy 30. 1. začíná Velká soutěž o 10 ks 40 ml pánských parfémů My Amor Amor a 10 ks 30 ml dámských parfémů My Amor Amor a o 30 ks valentýnských přívěšků. Sledujte Ženu-in!

 
Reklama