5be2f4c7af435obrazek.jpg
Díky prázdné sklenici od pomazánky Nutella® si můžete vytvořit svůj vlastní originální svícen, ze kterého můžete mít radost celé svátky. Jak? Jednoduchý postup, ke kterému potřebujete kromě sklenice jen pár drobností, najdete ve videu.

K jednoduché výrobě svícnu vám, kromě prázdné sklenice od pomazánky Nutella®, stačí jen pár drobností. Například kreslící papír, akrylové barvy a lepidlo ve spreji, díky kterým snadno vytvoříte originální dekoraci k dotvoření vánoční atmosféry u vás doma. Nejprve sklenici nastříkejte barvou ve spreji, tu nechte dobře zaschnout. Mezitím na papír nakreslete svou originální vesničku, jejíž obrys pak vystřihněte. Nalepte šablonu na sklenici tak, aby třpytivá strana papíru byla vidět. Nakonec už jen vložte svíčku a můžete se radovat z vašeho vlastního svícnu.

Malý tip pro vás – díky elektrické svíčce nebudete muset nikdy řešit stékající vosk a jak ho odstranit ze dna vašeho nového svícnu.

Celý postup najdete ve videu:

Více informací naleznete zde.

Dárková krabička

Zbyl vám třpytivý papír z výroby svícnu? Provázek ve vánočních barvách doma určitě najdete a pár drobných dárků, které můžete také využít - třeba na výrobu dárkové krabičky. Nejdříve vystřihněte z papíru kolečko, která nalepte na víčko od sklenice od Nutelly a oblepte i jeho obvod. Plsť omotejte okolo sklenice tak, abyste ji pak uvázali provázkem. Nakonec hvězdami z papíru ozdobte víčko, vložte jednu i za uzel. Dovnitř vaší nové krabičky pak vložte třeba drobné dárečky.
5be2f4e5c8d46obrazek.jpg

Každý rok přemýšlíte, jak zabalit dárky pro vaše nejbližší. Taštičky se stále se opakujícími motivy, balicí papír, kterým nikdy nezabalíte dárek tak, jak si představujete a o vkusných jmenovkách ani nemluvě? V tom případě si jednoduše vyrobte dárkovou sklenici, kterou snadno uzavřete a nemusíte si tak dělat starost se složitými mašlemi.

Celý postup najdete ve videu:

Více informací naleznete zde.