HarfaV Galerii Harfa si budou moci děti i dospělí vyhrát se stavebnicemi LEGO a sestavit si svět budoucnosti podle vlastních představ. Pro děti je připravena „škola stavění“, kterou povedou zkušení „Mistři stavitelé“. Ti děti naučí, jak stavět jednotlivé komponenty (postavy a budovy) stavebnice LEGO, aby se co nejvíce hodily do jejich „LEGO světa“. Výtvory účastníků akce budou umístěny na obrovské zeměkouli. Akce se uskuteční v sobotu 18. června a v neděli 19. června, vždy od 10 do 18 hodin. Vstup je zdarma. Kromě stavebnic je pro děti připravena také řada nafukovacích atrakcí, na kterých si mohou zaskákat. 

„Prázdniny se blíží a proto chceme děti naladit na období her a bezstarostné nálady. Věříme, že i jejich rodiče nadchne tato jedinečná příležitost postavit si svůj svět a popustit uzdu vlastní fantazii. Důležitá je samozřejmě také okamžitá možnost srovnání či inspirace ztvárnění dalších „stavitelů“,“ řekla Silvie Soukalová, marketingová manažerka Galerie Harfa.

Děti, které napoprvé nestihnou vše postavit podle svých představ nebo je jenom zmůže únava, mohou ve stavění během dne pokračovat. Pro malé děti je připravena speciální sekce, ve které si mohou podle libosti a za přítomnosti rodičů pohrát s velkými kostkami. Myšlenky si děti mohou utřídit na řadě nafukovacích atrakcí, které budou umístěny na různých místech Galerie Harfa. Děti si ale atrakce musí nejdřív samy najít a za odměnu si pak na nich mohou pořádně „zařádit“.

Vstupné je zdarma a děti si domů odnesou malý dárek. Kromě toho mohou také na místě vyhrát zájezd do LEGOLANDu od CK Neckermann.

Akce Cesta do budoucnosti navazuje na podobnou akci, která se pod názvem LEGO Hasičská akademie uskutečnila v loňském roce na 4 různých místech. Zúčastnilo se jí více než 25 tisíc dětí a dospělých, čímž se potvrdil známý fakt, že děti i dospělí si stále rádi hrají.

www.galerieharfa.cz

Galerie Harfa v pražských Vysočanech o 49 000 m2 obchodních a zábavních ploch na třech podlažích byla otevřena v listopadu 2010. Bez nadsázky ji lze nazvat obchodním centrem nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě. Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Součástí obchodního centra je také 1 600 míst k bezplatnému parkování. Střecha Galerie Harfa se od 28. dubna 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova.

Reklama