Řasy přirozeně nalíčené, svůdné zvýrazněné anebo husté a prodloužené na maximum - RIMMEL vám nyní umožňuje mít řasy pod absolutní kontrolou. S novou řasenkou Extra Super Lash se zahnutým kartáčkem je vzhled, po kterém toužíte, jen ve vašich rukou.

Tajemství této řasenky se ukrývá v jedinečné kombinaci velmi úspěšné formulace Extra Super Lash a úplně nové, promyšleně tvarovaného zahnutého kartáčku (curved brush). Protože už zkušenosti dokazují, že nejsložitější úlohou řasenky je zachytit úplně každičkou, i tu nejmenší a nejhůře dosažitelnou řasu ve vnitřním i vnějším koutku oka.

A nyní přichází na řadu nový, zahnutý kartáček. Jeho první silnou stránkou je zahnutý tvar, který přesně kopíruje linii řas. Druhou výhodou jsou různé délky štětinek – dlouhé na začátku kartáčku zachytávají nejdelší řasy ve vnějším koutku oka, krátké štětinky na jeho konci zachytí a dokonale nalíčí i ty nejkratší řasy ve vnitřním koutku oka. Jinak řečeno, nalíčení všech řas je absolutně perfektní!

Složení řasenky Extra Super Lash obsahuje hydrogely, které na řasách vytvářejí ultra-hladký film, ideální na postupné nanášení jednotlivých vrstev bez hrudkování a slepování. A vrstvení znamená, že si můžete hustotu a důraz líčení přizpůsobit každé náladě a různému vzhledu. Jedna vrstva pro jemné, přirozené líčení, anebo naneste více vrstev pro extra super dramatický pohled!

Navíc, pro dosažení jedinečného vzhledu řas nepotřebujete být profesionálkou. Řasenka vydrží až 12 hodin, je ophtalmologicky testovaná a vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček... A může být vaše za vynikající cenu.

Pro řasy, jaké se vám líbí, vyzkoušejte novou řasenku Extra Super Lash se zahnutým kartáčkem od RIMMEL London. Nebudete věřit vlastním očím!

Řasenku Extra Super Lash se zahnutým kartáčkem od RIMMEL London zakoupíte v maloobchodní síti drogerií a parfumerií za 89 Kč.

Reklama