kniha

Hledáte skutečně originální dárek, kterým potěšit své blízké? Rostou vaše děti jako z vody a už si málem nepamatujete, jak byly roztomilé, když byly malé? Vymýšlíte každý rok dárky pro babičku a dědu? Připomenete si rádi zážitky z rodinné dovolené, nebo jen jednoduše krásné chvíle, strávené společně? A nebo vás už netěší přebírat se stovkami digitálních fotek ve vašem počítači pokaždé, když některou z nich chcete ukázat kamarádům? A už jste slyšeli o fotoknize? Ne? Tak to je ten správný čas se s ní seznámit.

knihaFotokniha je vámi sestavená kniha, poskládaná z vašich digitálních fotografií. Vytvoříte si ji pomocí speciálního programu, který si velmi snadno stáhnete do svého počítače. Sami si vymyslíte grafiku, vytvoříte popisky, zvolíte pozadí stránek, rámečky fotografií, kliparty - to všechno máte díky programu AlbumMaker pod kontrolou - vyrábíte svou vlastní knihu ve vašem domácím nakladatelství. A výsledek? Domů vám dorazí  profesionálně vytištěná kniha na křídovém papíře, ve vámi zvolené velikosti, s celopotištěnou obálkou z tvrdých desek.

 

knihaMilé dámy, odpovězte správně na soutěžní otázky a 3 z vás získají  zdarma kupony na velkou fotoknihu v hodnotě 740 Kč. Všem registrovaným čtenářkám Ženy-in nabízí navíc portál Tisk Pro Radost slevu 15 % na libovolnou fotoknihu. Stačí si pouze stáhnout program albumaker na www.tiskproradost.cz a do poznámky k objednávce vložit „tajné“ heslo: žena-in. Tuto slevu můžete využít do 30. června 2009.

Mnoho skvělé inspirace na krásné dárky nebo na archivaci těch nejhezčích momentů vašich ratolestí,  vzpomínek z dovolené či svatby najdete na stránkách www.tiskproradost.cz 

Portál TiskProRadost nabízí profesionální výrobu fototiskovin sestavených z vašich fotografií. Prosazuje se především kvalitou designu a nabídkou nových, netradičních a cenově dostupných produktů pro každého, kdo chce udělat radost sobě nebo svým blízkým. Sestavte si Fotoknihu, Fotokalendář, obraz nebo FamilyBoard a překvapte sebe i své okolí svou kreativitou! Příprava produktů v progamu AlbumMaker je uživatelsky snadná, vše si můžete vytvořit v pohodlí domova. Program je zdarma ke stažení na www.tiskproradost.cz