Vytvořte si domov podle svých představ

To, že Tchibo nabízí nejen lahodnou kávu, už dávno víme. V jedné z týdně nových kolekcí spotřebního zboží najdete inspiraci a skvělé nápady, se kterými se k vám domů snadno a rychle nastěhují svěží barvy, pořádek a osobitá atmosféra. Najdete v ní boxy, se kterými uklidíte jako mávnutím kouzelného proutku, nářadí pro vaše kreativní výtvory a dekorace, které se stanou ozdobou vašeho domova. A příště zase objevíte něco jiného, třeba výrobky do domácnosti, módu nebo sportovní vybavení. Sledujte nabídku v e-shopu www.tchibo.cz.

Sada razítek na zeď

TchiboNa zdobení zdí, komod, textilií apod. Na razítko naneste přiměřené množství barvy podle materiálu a karton, dřevo, stěny nebo i látky zkrášlete nějakým vzorem. Razítko má odnímatelné držadlo se suchým zipem pro snadné čištění a je vyrobené z kvalitní pěnové hmoty. V sadě je jedno razítko o průměru 16 cm, dvě o průměru 4 cm.

Cena sady: asi 250 Kč

Sada nástrojů k dekoraci zdí   

Pro osobité ztvárnění zdí, nábytku apod. TchiboSada obsahuje: syntetickou houbičku, hladítko vytvářející vzhled betonu, zubovou stěrku pro vytváření širokých pravidelných pruhů, zubovou stěrku pro úzké nepravidelné proužky, zubovou stěrku pro nápodobu struktury dřeva, zubovou stěrku pro nápodobu štětin.

Cena: asi 450 Kč

Otočná nástěnná police  

TchiboTři prvky pro individuální ztvárnění. Z otevřené strany slouží jako police, po otočení zadní stěnou dopředu jako rámeček na fotky, které lze vyměňovat pohodlně uvnitř prvku. Plocha v zadní stěně na formát A4. Včetně otvorů k upevnění na zeď a montážního materiálu. Bílá.
Jednotlivé prvky lze otočit o 360°.

Cena: asi 2 000 Kč

Úložná truhla

TchiboMódní nábytek z kartonu - stabilní a k nerozeznání od opravdového. Truhla má odklápěcí víko a lze ji složit.Rozměry (š x v x h) cca 81 x 41 x 41 cm. Tloušťka kartonu 5 mm. Max. nosnost 15 kg. Hnědá ve vzhledu dřeva.

Cena: asi 1 000 Kč

Úložná krabice s víkem             

Aby se na věci neprášilo, a vy jste měli přehled.
TchiboS úchytem. Když krabici nepoužíváte, lze ji složit – je prostorově nenáročná. Rozměry (š x v x h) 29,5 x 29,5 x 32 cm.  Tyrkysová, šedá, zelená, žlutá nebo červená.

Cena za kus: asi 250 Kč

Reklama