Toužíte po dlouhotrvajícím nalíčení vašich rtů? Sáhněte  po nové konturovací tužce od Mary Kay. Ta ohraničí vaše rty na výjimečně dlouhou dobu.

k

Konturovací tužka Mary Kay vaše rty bez problému vytvaruje, orámuje nebo vyplní krémovou a dlouhotrvající barvou. Voděodolné složení v praktické zasunovací tužce s vestavěným ořezávátkem, umožní, že vaše tužka bude vždy připravená k použití.

Několik tipů, jak konturovací tužku Mary Kay využít:

Při aplikaci konturovací tužky na rty:ji

Nakreslete linku okolo své přirozené linie rtů. Používejte krátké, lehoučké tahy, abyste vytvořili jemnou přirozenou linku. Můžete rty zcela vyplnit tužkou na rty, čímž vytvoříte matný podklad a rtěnka tak déle vydrží. Poté naneste rtěnku.

 

Aby byly tenké rty plnější:l

Naneste na rty korektor nebo podkladovou bázi, skryje se tak existující linie rtů. Poté rty lehce orámujte vně přirozené horní a spodní linie. Rty zcela vyplňte tužkou na rty, vytvoříte tak matný podklad. Poté podle potřeby naneste rtěnku. Lesk na rty nanášejte pouze na střed rtů, čímž se vytvoří dojem plnějších rtů.

 

Aby byly plné rty tenčí:h

Rty lehce orámujte uvnitř přirozené horní a spodní linie. Rty zcela vyplňte tužkou na rty, vytvoříte tak matný podklad. Poté podle potřeby naneste rtěnku.

Více informací najdete na www.marykay.cz

 

Reklama