Procházka zimním lesem je balzámem na duši. V tom mi dáte jistě zapravdu. A to bychom nebyly my, ženy, abychom si z takové procházky nepřinesly nějakou větvičku, kousek kůry nebo třeba pár šišek. Máme přece skvělou představivost a víme, jak s těmito dary přírody naložit.
5a181d5ce3eddobrazek.png

Stačí je hezky naaranžovat třeba do jednoduché skleněné nádoby a úžasná dekorace v severském stylu je na světě. Aranžmá můžete dále rozvíjet přidáním svíčky, květiny (třeba vřesu, brusinky, nebo drátovce), či nějaké roztomilé figurky zvířátka. Šišky báječně doplní dřevění ptáčci, losi, nebo koníčci.

Pokud patříte mezi zručnější ženy, určitě se rády pustíte třeba do věnce, srdíčka, nebo stromečku. Základní korpusy koupíte ve všech větších květinářstvích a můžete začít tvořit. Potřebujete jen lepidlo, nebo tavnou pistoli, drátek, případně barvy, mašličky, provázky, či drobné ozdůbky, které váš výtvor dozdobí. Záleží jen na vás, jak pestré, nebo prosté dekorace máte rády.  
5a18201c9e3d5decores.jpg

Šiškami můžete ozdobit nejen stůl a parapet, ale i zimní truhlík za oknem, květník na balkoně nebo před vchodovými dveřmi.
5a182039d151aobrazek.png

A nebojte se experimentovat a rozsvítit své zemní aranžmá třeba ledkovým řetězem. Vánoce a advent jsou doslova na spadnutí, tak budete alespoň v předstihu.

5a18204bed9adobrazek.png

Čtěte také:

Uložit

Reklama