Odborníci na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf & Henkel přicházejí s novou stylingovou řadu Taft Casual Chic. Je určena pro všechny ženy v pohybu, které milují příjemný pocit ve vlasech. Navíc nabízí produkty v praktických velikostech do kabelky, takže jsou vždy na dosah ruky.

Dotáhněte svůj neformální vzhled s jemným lakem na vlasy pro mobilní, nezatěžující fixaci, která vydrží až 24 hodin. Taft Casual Chic dodá navíc vašim vlasům ležérní texturu, vzdušný objem a zdravý lesk. Navíc poskytne vašim vlasům nádhernou jiskřivou vůni malin a citrusů. 
5ca1d2b8b4a7fobrazek.pngNový Taft Casual Chic ocení zejména dámy na cestách, které chtějí za všech okolností vypadat skvěle a mít příjemný pocit ze svých vlasů. Jednoduše a za pár vteřin můžete díky těmto produktům zvýraznit svůj účes, přičemž dodáte vlasům ležérní texturu a vzdušný objem, nezatěžující fixaci a zdravý lesk. Navíc jim poskytnete svěží vůni. Dopřejte si ten skvělý pocit vždy, když se na sebe podíváte do zrcadla, dotknete se svých vlasů nebo k nim letmo přivoníte. Po celý den, od chvíle, kdy si dáte svou ranní kávu až do hluboké noci. Taft Casual Chic oceníte také pro jeho praktickou cestovní velikost. Je vždy na dosah ruky!

Tvarující suchý lak Taft Casual Chic nabízí suchou texturu pro vrstvené účesy, které vytvoříte doslova za pár sekund. Není třeba použít ani hřeben, vlasy stačí vytvarovat pouze pomocí prstů.

Pěnové tužidlo Taft Casual Chic s technologií Air-Dry umožňuje dosáhnout objemnější účes bez plýtvání času fénováním. Tato lehká pěna může být použita na suché vlasy, takže není potřeba vlasy umývat, nebo namáčet před použitím. Nový menší formát (150 ml) se lehce vejde do kabelky.

Mlha pro vůni a lesk Taft Casual Chic dodává vlasům nádhernou jiskřivě svěží vůni malin a citrusů.

Nezatěžující lak na vlasy Taft Casual Chic poskytne vlasům 24hodinovou fixaci bez nutnosti dalších úprav.

Portfolio Taft Casual Chic:

  • Tvarující suchý lak Taft Casual Chic, 99,90 Kč
  • Pěnové tužidlo Taft Casual Chic, 99,90 Kč
  • Mlha pro vůni a lesk Taft Casual Chic, 99,90 Kč
  • Nezatěžující lak na vlasy Taft Casual Chic, 99,90 Kč

5ca1d266c36acobrazek.png

Reklama