V naší rodině jsou vlasy po generace rovné, nepříliš kvalitní a nedá se s nimi příliš experimentovat, co se účesů týče.

Maminka měla vždycky dlouhé vlasy, sepnuté sponkou. Mně od malička až do konce základní školy stříhala na krátko s tím, že až budu velká, ať si s vlasy dělám potom co chci, ale dokud jsem malá, budou upravené a krátké.

Jako odplatu potom jsem si nechala narůst dlouhatánské vlasy do pasu, na rockových zábavách jsem mohla vlasy do rytmu mávat a ostatní kamarádky záviděly. Ovšem doma a ve škole stejně vždycky skončily sepnuté ve sponce, zatímco spolužačky s krátkými vlasy prováděly různé kreace od copánků, po různé krepování, vyfoukání a jiné pokusy, mně na vlasech prostě nic nedrželo.Po ostříhání na krátko jsem zjistila, že tudy cesta nevede, protože s krátkými a navíc splihlými vlasy jsem příliš pozornosti neupoutala, kdežto na dlouhé vlasy se dali "chytat" kluci :)

Tak alespoň přišly na řadu barvy. Jsem přírodní tmavovláska, ale mám vyzkoušené všechny barvy a to od černé, až po kaštanovou, mahagonovou, třešňovou, liščí rez, oříšek, zrzečku i na blond došlo. Dle reakcí okolí vím, že mi sluší všechny barvy. A tak vytrvale nosím dlouhé vlasy, většinou v culíku, ale s barvou jsem fakt nevypočitatelná.

Manžel šílí, ale raději přežije barvy, než abych chytala na délku vlasů.  Naposledy jsem se barvila včera na rezavo :)

linde


Milá Linde,

Dana odešla na módní přehlídku, aby pro Vás, naše milé čtenářky, načerpala spoustu nových in-informací. Beru to tedy na chvíli za ní. 

Linde, je fajn, že se nebráníte barevným experimentům všeho druhu. Váš manžel má jistě velkou výhodu, že má doma každou chvíli "jinou" manželku, které to navíc pokaždé sluší. Ale rozhodující je určitě Váš vlastní dobrý pocit. 

Mějte krásný den, dnes jako zrzečka :)

Reklama