teleskopický vytrhávač plevele Fiskars Pokud zastáváte názor, že plevel je pouze rostlina na špatném místě, může vám dobře posloužit jakýkoliv nástroj, který vám ho pomůže přemístit někam jinam a zároveň nezničí okolní rostliny. Ale pokud máte třeba udržovaný trávník prorostlý pampeliškami, přemisťování vám nepomůže a herbicidy mohou znamenat zničení dalších rostlin, které si chcete na trávníku nebo v jeho blízkosti ponechat. S vytrhávačem plevele Fiskars bude vše jinak. Vytrhávání plevele se stane zábavou šetrnou k životnímu prostředí. Vytrhávač je k dispozici ve standardní i teleskopické verzi.

Nový teleskopický vytrhávač plevele Fiskars navazuje na původní verzi vytrhávače představeného v roce 2004. Nastavitelná délka teleskopického vytrhávače plevele Fiskars dělá z této práce zábavu pro celou rodinu. Vytrhávač plevele Fiskars se může plně přizpůsobit výšce jednotlivých uživatelů a pro jeho jednoduchou ovladatelnost s ním zvládnout pracovat i ti nejmladší - stačí zašlápnout, vytáhnout, odstranit a plevel je z trávníku pryč i s kořeny a vy u toho stále pohodlně stojíte

Ergonomický design zabraňuje namáhání zad

Řada vytrhávačů plevele Fiskars se řídí ergonomickými zásadami; plevel může být odstraňován ve stoje bez zbytečného ohýbání zad a v případě teleskopického vytrhávače plevele se nástroj přizpůsobí výšce uživatele pomocí rukojeti, která má rozpětí 990 až 1190 mm.

Součástí vytrhávače plevelu Fiskars je také praktická opěrka pro nohy ve spodní části nástroje, která umožňuje snadné „zašlápnutí“ vytrhávače do země. Jednoduchým přitažením rukojeti k sobě obejmou drápy z nerezové oceli kořen z několika stran a vytrhnou rostlinu i s ním. Speciální skluzný mechanismus také zajistí, aby mohly být kořeny bezpečně vyhozeny z vytrhávače bez nutnosti ohýbat se a vyndávat je manuálně.

 

 

 

Reklama