Tento nejmenší a nejlehčí instax můžete propojit i s mobilním telefonem a použít jako malou přenosnou tiskárnu. Součástí vybavení je selfie zrcátko, dálková spoušť, výběr z různých rámečků a filtrů... A díky Sound function můžete na fotografie připojit až 10 sekund zvukové stopy – „přitiskne“ se pomocí QR kódu, který pak lze přehrávat. Instax mini LiPlay je ideální na rodinné oslavy nebo večírky s přáteli, prostě do společnosti, na kterou si chcete uchovat vzpomínky. A může to být i skvělý dárek.

Fotoaparát Fujifilm instax mini LiPlay pořídíte v několika barvách za cenu okolo 4000 Kč a pořídíte jej například na www.instaxstore.cz
O řadě instax

Instatní fotoaparát instax byl na trh poprvé uveden v roce 1998. V Japonsku se těmto fotoaparátům říká ‚Cheki‘ a těší se zde popularitě již přes 20 let. Dnes se prodávají ve více než 100 zemích po celém světě a počet prodaných instaxů celosvětově dosahuje 45 milionů kusů. Fotoaparáty si oblíbila především generace, která se již narodila do digitálního věku. Zamilovali si je v období dospívání a rané dospělosti jako komunikační nástroj. Sdílet vzácné okamžiky života na tištěných fotografiích je pro tuto generaci zábava.

 

Reklama