Stále ještě stíráte podlahy hadrem, který máčíte ve vodě? Tak už toho nechte a radši šetřete své ruce a záda.  S příchodem mopu Easy Wring Ultramat do vaší domácnosti, se podlaha bude blýskat během chvíle. A to bez námahy!

vileda

viledaPlochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy vás zaujmesnadným používáním, vysokou kvalitou a do detailu promyšleným zpracováním. Je vybaven praktickým pedálem, který mop vyždímá do poslední kapky. Tím vám odpadne námaha při ždímání. Navíc je díky tomu vhodný i pro podlahy citlivé na působení vody, jako jsou parkety anebo dřevo. Špičková savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Easy Wring Ultramat garantuje tkanina ze 100 % mikrovlákna. Promyšlený tvar ždímače zabraňuje vyšplouchnutí vody mimo kýbl a vzniku nechtěných loužiček.

 

Naproti tomu ojedinělá „XXL power zóna“ určená pro hloubkové čištění podlah, zaručuje jednodušší odstranění i odolné nečistoty. Tzv. power zóna zvyšuje nápor na podlahu a snadno tak odstraní všechnu špínu. Mycí návlek má dlouhou životnost, protože se dá jednoduše vyprat v pračce. 

vileda

Easy Wring Ultramat je vhodný na všechny typy podlah a k dostání je v běžných sítíchhypermarketů/hobby marketů od 999 Kč. 

Více informací na www.vileda.cz

Reklama