Gran Moravia

V malebné krajině Haná sídlí sýrárna Orrero (člen známé evropské skupiny s centrem v Itálii), která byla založena v roce 1996. Zde se ručně vyrábí prvotřídní sýr Gran Moravia z českých surovin dle nové receptury italských sýrařských mistrů. Základem pro tento  dlouhozrající sýr s výraznou a příjemnou chutí je zdejší kvalitní mléko bez jakýchkoliv chemických přísad či barviv. Během celého procesu výroby a zrání sýra, které je zcela přirozené a trvá 10 až 14 měsíců, jsou splněny nejvyšší standardy jak kvalitativní, tak i technologické.

Sýrárna Orrero se s pomocí osobního nasazení techniků a expertů na sýr neustále rozvíjí a maximálně vylepšuje jeho kvalitu.

V těchto letech se sýrárně Orrero podařilo získat proslulost v České republice, kde stále více kuchařů a gurmánů používá sýr Gran Moravia. Na našich pultech ho najdete v síti prodejen Albert, Albert Hypermarket, Globus, Billa, Interspar, Makro, Kaufland a Terno.

Ve snaze přiblížit se co nejvíce klientům, byly otevřeny již dvě podnikové prodejny v Brně a v Olomouci, kde najdete nejen sýry Gran Moravia, ale také výborný polotvrdý sýr Verena, vynikající čerstvé máslo, sýry od  italských podniků Brazzale a Zogi a dále české, francouzské i švýcarské sýry všech druhů a chutí.

Gran Moravia

V roce 2003 získal sýr Gran Moravia ocenění národní značkou kvality KlasA, kterou uděluje Státní zemědělský intervenční fond mimořádně kvalitním výrobkům.

Více informací najdete na www.orrero.cz

Tochetti Gran Moravia

Gran MoraviaZnáte Tochetti od Gran Moravia? Tochetti jsou kostičky vyrobené přímo ze srdce vyzrálých dvanáctiměsíčních bochníků sýru Gran Moravia. Tento sýr je vyráběn tradičním ručním zpracováním dle nové receptury italských mistrů. Jedná se o velmi výživný sýr s výraznou a příjemnou chutí, který svojí lahodností a zároveň lehkou stravitelností uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Tochetti jsou balené do sáčků v ochranné atmosféře, díky níž vydrží čerstvé po dlouhou dobu. Jsou ideální jako zdravé jednohubky nebo do salátů, k vínu a pivu. Zakoupit je můžete ve většině našich hypermarketů.

Reklama