pes1.jpg

Takže když vás začne bolet hlava, budete mít ucpaný nos, v krku vás bude škrábat a průdušky budou skoro roztrhané kašlem, nebojte, nebudete v tom samy. Zcela běžným projevem v tomto počasí je právě vlhký kašel, který je doprovázen hleny. Ty je však potřeba dostat ven z těla.

Na podzim kašle každý druhý člověk. Důležité je nepropadat panice. S vykašláváním vám pomohou bylinky, které navíc na rozdíl od běžných léků dále nezatěžují oslabený organizmus.

pes2.jpg

Na kašel a vykašlávání jsou například skvělé teplé obklady a potírání hrudníku. Vybírat můžete z mastí, sádla a olejů. Běžně se používá psí sádlo, vepřové sádlo, solné obklady nebo eukalyptus ve formě esenciálního oleje. Ale nenechte se zmýlit, přestože je vepřové sádlo skutečně z prasat, psí sádlo nemá se psy nic společného. Název se pouze vžil pro bylinné masti, které obsahují určitou kombinaci účinných bylinných extraktů. Účinné látky léčivých rostlin po aplikaci masti snadno pronikají do pokožky. Tkáň hrudníku se více prokrvuje, a proto lépe vykašláváte.

pes3.jpg

V lékárnách je tato mast k dostání jako zdravotnický prostředek pod názvem PSÍ SÁDLO Medical Dr. Weiss®. Jedná se o bylinnou mast, vyráběnou podle originální receptury. Konzistence masti je na bázi včelího vosku, jenž věrně kopíruje funkci a účinek původního živočišného sádla. K tomu obsahuje osvědčenou směs extraktů 10 léčivých bylin, které usnadňují dýchání. Obsažená eukalyptová silice rozpouští tuhé hleny a uvolňuje ucpaný nos, tymiánová silice usnadňuje vykašlávání usazeného hlenu z dýchacích cest a usnadňuje dýchání.

pes4.jpg

Po aplikaci psího sádla se na pokožce vytvoří speciální ochranný film, díky kterému nedochází ke ztrátám vody a účinné látky léčivých rostlin uvolněné do včelího vosku snadněji pronikají do pokožky. Přítomné esenciální oleje zvyšují prokrvení tkání v oblasti hrudníku, a tím zvyšují sekreci hlenu a usnadňují vykašlávání. Psí sádlo obsahuje také hydratační přísady, které dokonale pečují o pokožku.


Pokud se při rýmě nevyhnete odřenému nosu i s tímto problémem vám PSÍ SÁDLO Medical Dr. Weiss® pomůže. Obsahuje totiž hydratační přísady, které dokonale pečují o pokožku. Díky optimální kombinaci a koncentraci účinných látek je velmi šetrná také k citlivé pokožce malých dětí.

Více informací na www.drweiss.cz

Uložit

Uložit

Reklama