Školní rok utekl jako voda a vaše děti se více či méně začínají těšit na rozdávání vysvědčení. Ať už toužebně očekávají samé jedničky, nebo se malinko bojí horších známek, určitě si zaslouží odměnu za celoroční školní snažení.

Holčičky jistě potěšíte novou panenkou Barbie Mariposa s fantastickými přebarvujícími se křídly, nebo panenkou Polly Pocket a jejími roztomilými Polly Pocket zvířátky, která si malá slečna může vzít kamkoliv s sebou, třeba i v příštím roce do školních lavic jako kouzelné talismánky! 

Malým automobilovým závodníkům rozzáříte oči úplně novým Hot Wheels Trick Track setem, senzační kaskadérskou dráhou, která se dá spojit i s dalšími Trick Track sadami, a umožní tak vytvořit společně s kamarády chlapecký sen v podobě neuvěřitelně dlouhé a zábavné autodráhy!

Chcete-li udělat radost více dětem najednou, řešením bude naprostá novinka Scrabble Scramble, kde jsou hrací kameny ve formě kostek! Živější varianta Scrabble zabaví nejen odměněné děti, ale i celou rodinu! A po oslavě vysvědčení už konečně mohou přijít vysněné prázdniny plné her a dobrodružství!

 

 

 

 

 

Reklama