Netradiční nápady se cení. Třeba napsat vysvědčení na prostěradlo, to jsem ještě neviděla. Podívejte se na fotky od Phoebe24.

A přečtěte si, proč Phoebe24 napsala své dceři Marušce vysvědčení právě sem.


Milá redakce,

vysvědčení již několikátou sezónu prožívám jako maminka dvou dcer a zároveň jako učitelka. Letos mě potěšila starší dcera téměř samými jedničkami. Mladší dceři se nezdařil závěr pololetí, ve finále „slízla“ dvě pětky z diktátu, takže na vysvědčení nebyly jen jedničky a dvojky. Ale když vidím, že ji to samotnou mrzí a slibuje, že se zlepší, tak to beru tak, že známky na vysvědčení jsou jen čísla, za kterými není vidět, jak moc je moje dcera šikovná a úžasná v mnoha ohledech.

jedna

Posílám fotky staré šest let. Tenkrát jsem měla třídnictví ve třídě s téměř třiceti dětmi. Konec ledna: „práce jako na kostele“. Uzávěrka známek, spočítání absencí, vypisování výkazů, statistiky a tisk vysvědčení (naštěstí tisk, kdybych to měla psát ručně, tak....). V největším fofru přišla dcera s tím, že chce jít na karneval. V hlavě jsem měla pouze to vysvědčení, tak jsem ještě jedno napsala na prostěradlo. :-)

PS: Maruška vyhrála na karnevale první cenu.

jedna

Phoebe24

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dne je: Vysvědčení.

Prosím, příspěvky k tomuto tématu už neposílejte. Zanedlouho vyberu jednu z vás čtenářek, která za svůj příspěvek získá úžasnou knihu Lesohrad od Brandona Mulla (Příběhy z kouzelné obory I).

les

Reklama