Před několika lety jsem se po jednom ošklivém zážitku zařekla, že na Matějskou už nikdy. Po dnešku mě ale začíná odhodlání opouštět... Koneckonců, vždyť se hned nemusím nechat věšet hlavou dolů, no ne? Kdyby bylo hezky teplo, svítíčko zaslunilo... úplně v duchu slyším tu kakofonickou směsici zvuků, ten malebný rambajz, který vyvolává spoustu hezkých vzpomínek, barev a chutí.

Milé ženy-in, přeji dobrý start do nového týdne. Ať máte všechny své jízdy pod kontrolou, a pokud už budete někam padat, ať je to jen do lásky (jak trefně říkají Angličané) nebo do spánku.
Přestože se na horách ještě lyžuje, už se blíží - plíží jaro! Už je skoro na dohled! V sobotu jsem na  vlastní oči viděla vykukovat sněženky z trávníku... takže se už začínám intenzivně těšit.

Díky za všechny historky i povídání. Pěnové tužidlo VolumMax poputuje k Nikole, která nás hned ráno tak pěkně navnadila vyprávěním o italském lunaparkovém ráji, a dokonce ho doprovodila i obrázky. Připomínám, že až do zítřejšího rána ještě běží soutěž o relaxační olej Nivea Body - nevzdávejte to, správné odpovědi už přicházejí, takže tak těžké to zase není. Mějte se fajn a pěkné pondělí!

Reklama