takového mínění je čtenářka s nickem Black.bird.third. Přečtěte si, jak se během jejího života měnil vztah k výstřihům. Na jakém názoru se ustálil, jste asi pochopily z titulku. Více v příspěvku

Přeji pěkný den. Říkala jsem si, co napsat o dekoltu a typu výstřihu? Jako malá jsem nosila, asi jako každé dítě, to, co mi maminka připravila. Takže to byly košile, svetry pletené od babičky z ovčí vlny, které strašně kousaly. Trička pořádně ke krku, abychom nenastydli. Vybírat si, co si vezmu na sebe, jaký to bude mít výstřih, jakou barvu, jsme moc neřešili. Jen ty svetry, to jsme s bráchou nadávali, že to nosit prostě nebudeme. Ale museli.

Postupem času se mi začalo cosi dít na hrudníku. Já, jedenáctiletá holčička, jsem z toho byla zmatená. Snažila jsem se vše maskovat a nosila trička až ke krku. A přes to nejlépe vytahanou mikinu. Žádný výstřih. V tu dobu začali kluci koukat holkám na hrudník místo do očí.

U oválných výstřihů jsem zůstala hodně dlouho. Lidé si zvykli, že mě tak vídají.

V práci jsem dělala dispečerku. Kolem mě jen jedna kolegyně, jinak samí chlapi, řidiči. Ale byli velmi slušní. Dívali se jen do očí. Nebo jsem si toho možná nevšímala. Nosila jsem opět jen trička s decentním oválným výstřihem. Nebo zapnuté košile téměř až ke krku.

Poté jsem otěhotněla a prsa se mi začala zvětšovat. A já si řekla, že chci v tomto období taky vypadat hezky. I koupila jsem si krásný fialový upnutý top, který měl výstřih do „V“. A ten výstřih byl na mě dost výrazný. Dokonce byl vidět i onen pověstný žlábek. Ale jinak nic. Já, s kulatícím se bříškem, nalitými prsy (vypadaly jak silikonové, jak byly nalité), s hlubokým výstřihem do „V“... to jste měli vidět ty chlapy, když si šli pro papíry k cestě. Tentokrát se již do očí moc nedívali:-)

Ale byli opět moc slušní. Všichni mi to pochválili a hezky se u toho uculovali. Co řešili za dveřmi kanceláře mezi sebou, to už si můžu jen domýšlet.

Dnes mám už děti dvě. Čekala jsem, že mi po dvou těhotenstvích zůstanou alespoň velká prsa a já si konečně užiji pěkných „velkých“ výstřihů. Jenže jak prohlásila moje kamarádka, která má stejně staré děti jako já, naše prsa po dvou kojeních vypadají jak splasklé pytlíky od mlíka...

Ale neřeším to. Jsem ráda, že mám krásné děti a že jsme zdraví.

Klidně si vezmu onen hluboký výstřih do „V“, i když už to tak efektní není. Ono i upnuté tričko až ke krku a pod ním podprsenka, která vytvaruje to malé nic na velké nic, je taky k nezaplacení. Výstřih nemá přeci vše odhalovat, ale jen naznačovat, co se asi skrývá pod ním.

Přeji pěkný den Black.bird.third

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Jsem téhož názoru. O to je pak zajímavější, a proto mám raději vody.

Jak jste na tom s výstřihy vy, milé ženy-in? Nosíte je rády? Jakého tvaru? Kdy jste si výstřih opravdu užívala? Máte úprávě teď na sobě nějaké oblečení s výstřihem? Co pro vás výstřih znamená. Dokázala jste někdy využít svých předností ve výstřihu? Můžete se svým dekoltem pochlubit, nebo ho raději zakrýváte? Máte nějakou příhodu?

Napiše nám na dnešní téma VÝSTŘIH na adresu: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama