Ve svém příspěvku na dnešní téma vzpomíná čtenářka s nickem Simič na svou bývalou kolegyni v práci. Nosila výstřihy, i když je „zdobilo“ nevzhledné akné. Ale nedala si říct a byla přesvědčena o tom, že je neodolatelná

Hezký den.
Tak jako se mi nelíbí, když si tlustá žena obleče krátké úplé tričko, nemám ráda, když někdo musí za každou cenu mít výstřih až k pupku a není vlastníkem zrovna hezké pokožky. Ať si každý nosí co chce, ale prosím, trochu soudnosti.

Docela živě si vybavuji bývalou kolegyni z práce, která, ač trpěla silným a nevzhledným akné a nepěknou vyrážkou, nosila obrovské výstřihy. Vůbec neměla trochu té soudnosti, naopak, myslela si, že je majitelkou toho nejkrásnějšího dekoltu. Mnohdy jsem se styděla za ni, daleko víc jsem vnímala ty rozpačité pohledy mužů, než ona.

Hodněkrát jsem s ní byla i nakupovat a snažila se jí doporučit nějakou méně odhalující halenku. Byla jsem dokonce šťastná, když si jednou koupila rolák! Ale jaké bylo mé překvapení, když druhý den přišla do práce. zmizel, nechala si ho upravit dle svého a hluboký výstřih odhaloval i ramena...

Jsem asi konzerva, nebo spíš hodně soudná, mám ráda výstřihy, které nepůsobí lacinně, vulgárně a provokatérsky. Výstřih má ukázat jen to, co chcete ukázat vy a ne to, co z něho všechno vyleze a vypadne. Myslím, že i muže více baví lámat si hlavu nad tím, co za výstřihem schováváte, než to, na něho ihned a ve velkém vybalíte. Výstřih je bezvadná věc, jen ho umět správně nosit a v pravou chvíli správně použít.

Krásný den, vaše Simič.

Máte pravdu kousek toho tajemství neuškodí.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Jste v hloubkách výstřihů spíš opatrné, nebo se v nich vyžíváte? Jak jsou na tom vaše kamarádky a kolegyně? Jste schopná jim říct, že už to přehánějí a jejich oblečení je příliš ordinérní? Nebo si o tom jen šuškáte a necháváte je v pocitu, že jsou úžasně sexy?

Napíšete nám také něco k dnešnímu tématu?

Jaký typ výstřihu se vám nevíc líbí a proč?

Pište na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama