Kamila Rundusová
Kuchařka a influencerka Chefkamu je stále velkou milovnicí jídla. Ještě před několika lety vážila 100 k. O změně uvažovala už na střední škole, všimla si totiž, že má dokonce fialové strie na břiše. Ve dvaceti letech začala sportovat a povedlo se jí zhubnout 30 kg. Jenže cesta za vysněným zdravým tělem rozhodně nebyla u konce. Cestování, nepravidelná strava, večírky, to všechno přisívalo k jojo efektu. Nakonec se rozhodla kompletně změnit svůj životní styl, dnes se cítí skvěle!

Pavlína Lubojatzky
Finalistka populární kuchařské soutěže MasterChef Pavlína Lubojatzky je dnes drobnou blondýnkou. Byly ale časy, kdy měla o 25 kg více. Sama říká, že se jí zhubnout vůbec nedařilo. Svůj boj však nikdy nevzdala, a nakonec se i s manželem rozhodla přejít na zdravou vyváženou stravu. To se vyplatilo a nyní má vytouženou postavu. 

Tiffany Cardwell Sumner
Proměna obézní maminky dvou dětí se opravdu povedla. Tiffany Cardwell Sumner z Kalifornie byla po dvou porodech a úrazu nohy velmi obézní a nenáviděla svůj vzhled. Poté, co se pustila do hubnoucího programu, se jí podařilo zhubnout 54 kilogramů a dnes je k nepoznání.

profimedia-0366761520.jpg
Foto: Profimedia

Alida Dreyer
Alida Dreyer ze Sydney bojovala s nadváhou již od malička a přiznala, že byla závislá na jídle. Její nadváha vedla k velmi malému sebevědomí a v pubertě až k sebepoškozování. Až poté, co jí lékaři ve třiadvaceti letech řekli, že je příliš obézní, aby otěhotněla, a její partner se s ní rozešel, rozhodla se radikálně změnit svůj život. Díky speciální dietě a cvičení se jí podařilo zhubnout asi 40 kg, dalších téměř 40 kg pak zhubla díky operaci žaludku. Alida si poté nechala ještě odstranit přebytečnou kůži na těle, která jí po tak radikálním úbytku váhy zůstala, a dnes se již nestydí ukázat ani v bikinách.

profimedia-0496204925.jpg
Foto: Profimedia

Leah Punch
Leah Punch z irského Corku dlouhodobě trpěla obezitou a vše se ještě zhoršilo poté, co neplánovaně porodila syna Shaye. Leah trpěla posttraumatickou stresovou poruchou, kterou „léčila“ hlavně jídlem a vážila 138 kilogramů. Žena později na doporučení lékaře podstoupila chirurgické zmenšení žaludku a dnes váží 72 kilogramů.

profimedia-0564676364.jpgFoto: Profimedia

Reklama