Tak když máme dneska tu dobrou náladu, povím vám jeden ze svých nápadů, co jsem prováděla. :-)
Už je to pár let.
Bydleli jsme v paneláku, v přízemním bytě a na páteční večer jsme měli domluvenou návštěvu švagra se švagrovou. Už při telefonické domluvě v týdnu jsem švagrové řekla, že mám pro ně překvapení, ale že jim to nemůžu říct, ať počkají, až přijedou. :-) Protože už pár mých vtípků měli za sebou, řekla mi, že doufá, že to zas nebude nějaká bouda. Ujistila jsem ji, že ne, že tentokrát budou „čumět". :-)

Během pátečního odpoledne jsem si dala práci a vyměnila všechny závěsy a záclony v oknech, ze zvonků na chodbě a na vchodu jsem sundala naše jmenovky a napsala jiné jméno, které mě momentálně napadlo a věděla jsem, že nositelé tohoto jména bydlí ve vedlejším paneláku. Potom jsem šla do 3. patra ke své kamarádce, a tam jsem ukecala jejího přítele, aby mi pomohl s mým plánem. :-) Moc se mu nechtělo, ale nakonec se mi ho podařilo přesvědčit, a když jsem z okna šmírovala, kdy že už se objeví naše návštěva, dokonce jsem ho donutila svléknout se do trenek. :-)

Toť se ví, návštěva byla zmatená, nicméně přesně podle mého plánu a předpokladu zazvonila u našich dveří. :-) Otevřel soused, který byl poučen, co má říka,t a vysvětlil jim, že jsme si vyměnili byty a že bydlíme ve vedlejším vchodě. Já stála celou dobu za dveřmi a v puse měla utěrku, abych se udržela :-), protože moje švagrová povídala: To je mrcha, a ona mi říkala, že má pro nás překvapení!" Omluvili se, rozloučili a šli vedle. :-)

Tam chudáci zazvonili na zvonek se stejným jménem obyvatel, které jsem vydávala za náš. Škoda, že jsem u toho nebyla. :-) Ti lidé měli totiž boxera, který se na ně vyřítil a málem je sežral, a ještě dostali vynadáno, že snad neumějí číst! :-) Já už jsem čekala v okně, až vyjdou ze vchodu. Teda řeknu vám, už samozřejmě pochopili, že se stali obětí mého dalšího vtípku, ale musela jsem si je potom u vína pěkně udobřovat.
Dneska se tomu už smějeme, ale tenkrát jim do smíchu moc nebylo.
Tak to je jeden z mých nápadů, v rukávu jich mám ještě spousty. :-)
Hezký den 
Ellenečka
Milá Ellenečko,
vy jste tedy pěkné číslo. Divím se, že vám ten vtípek ještě nevrátili.
Reklama