Chcete zdravě žít, navíc výhodně nakoupit jak zdravou výživu, tak i dárky pro své blízké? Nebo máte zájem uzavřít nové a zajímavé kontrakty? Pak neváhejte a navštivte tři výstavy pod jednou střechou se spoustou zajímavostí, které pro vás připravila AK agentura s.r.o. v druhém květnovém týdnu...

ECOLIFE, VŠE PRO ŽENU a ZLATÉ ČESKÉ RUCE

Termín: 11. - 13. 5. 2005
Místo: Národní dům na Vinohradech v Praze 2, nám. Míru 9

Otevřeno: denně od 10.00 do 18.00 hod

Vstupné: 60,- Kč, zlevněné 30,- pro důchodce + návštěvníky, kteří si přinesou kupon na slevu
(kupon na 50% slevu naleznete v květnovém vydání časopisu Co, kdy v Praze - pozn. red.)

ECOLIFE

25. výstava s podtitulem:
Zdravá příroda - Zdravá výživa - Zdravý život

Prodejní a kontraktační výstava ECOLIFE  je již tradičně zaměřena na zdravý životní styl a zdravé životní prostředí. Je zde prezentována široká škála výrobků, technik a služeb, od bylinné a přírodní kosmetiky, přes přírodní léčivé produkty, dietetika, potravinové doplňky, sojové mléko, MÜSLI tyčinky, biopreparáty, biopotraviny, potravinové a energetické nápoje, až po relaxační hudbu, esoterické pomůcky, přístroje na perličkové masáže, relaxaci apod.

VŠE PRO ŽENU

18. výstava - Zaměření: na vše, co ženu zajímá a slouží jí k seberealizaci

Připravili jsme spektrum nabídky pro ženy všeho věku. Do popředí zde vystupuje žena jako jednotící prvek. Jak již název sám napovídá, chce být výstava nabídkou toho, co ženu zajímá. Svůj sortiment představí řada firem. Vystavovatelé mají pro vás připraveno zboží od kosmetiky, šperků oděvních a bytových doplňků, oblečení, spotřebního zboží až po poradenství a další.

ZLATÉ ČESKÉ RUCE

11. výstava - Zaměření: na představení a podporu českých výrobců a výrobků. Chceme připomenout tradici řemeslné dovednosti, nápaditosti a šikovnosti.
Ale nejen to, nechceme se zaměřit pouze na drobné výrobce, ale i na hromadnou (tovární) výrobu původních českých výrobků ze všech oblastí. Své místo zde má i Nadační fond Český výrobek.

Zdroj: akagentura.cz

 

Reklama