Potřebujete stan? Pak se určitě zastavte na výstavě stanů v Praze! Vše za super ceny! Právě teď!

 

Výstaviště v Letňanech hostí od středy 6. června Výstavu stanů. Na ploše téměř 10 000 m2  v hale č.1 stojí na 200 postavených stanů všech velikostí, typů a barev. Všechny stany si mohou návštěvníci každý týden od středy do soboty nejen prohlédnout, ale také zkusit postavit a zase sbalit.

Kromě stanů si lze vlézt a vyzkoušet i přes 80 modelů spacáků do různých teplot, pro děti i dospělé. Na vlastní kůži se zde ve spacákovém ležení testují také karimatky pěnové i samonafukovací, jejichž fungování a vhodné užití vám přiblíží odborný personál. Novým doplňkem výstavy je Outdoor-Outlet, ve kterém se prodává vybavení do přírody, které zbylo výrobcům z minulých sezon a prodává se tedy za výprodejové ceny.

Akce se těší velkému zájmu u turisticky založené veřejnosti, která v létě tráví alespoň část své dovolené pod stanem. Výstava je prodejní, vstupné zdarma, stejně jako parkování před Výstavištěm.

 

Více informací a fotografie: www.vystavastanu.cz, nebo www.Outdoor-Outlet.cz Otevírací doba: červen - červenec  l  středa - pátek 13-20  l  sobota 10-18 hod

Kontakt: Pražský veletržní areál Letňany, Beranových 667, 190 00 Praha 9

Tel.: 225 291 501, 602 307 307Výstava stanů v Letňanech

 

 

 

Potřebujete něco do přírody? Chystáte se na výlet? Pak navštivte www.Outdoor-Outlet.cz kde seženete spoustu věcí za super ceny!

Outletové zboží je nové a nepoužité se zárukou, avšak v klasických obchodech již neprodejné. Důvodem může být:


1. Zboží není v aktuálním katalogu - jde o nové zboží, plně funkční, avšak staršího data výroby
2. Zboží není v kompletních velikostních či barevných řadách (například méně poptávané barvy, střihy vhodné jen pro určitý typ postavy, velikosti příliš malé nebo velké atd.)
3. Jedná se o vzorky pro veletrhy, zboží ze zaniklých obchodů, neodebrané zásilky zahraničních i tuzemských obchodníků.


Obecně řečeno outletové zboží není prodejné v klasických obchodech, protože žádný obchodník si neobjedná něco, co již není v katalogu nebo není v kompletní velikostní řadě. My jsme si však řekli, že toto funkční zboží za skvělé „výprodejové" ceny by pro vás mohlo být zajímavé. Proto se můžete podívat na nabídku na www.Outdoor-Outlet.cz

 

Jak jste na tom se stanováním a aktivním pohybem v přírodě? Napište nám o tom!