Prohlédnout si více než 120 postavených stanů, poležet si ve více než 80 modelech spacáků, otestovat všechny typy karimatek a vše koupit s výstavní slevou můžete 6.-9. května na výstavě stanů v Křižíkově pavilonu na Výstavišti v Holešovicích.

 

Tato jarní výstava stanů je již tradičně prezentací zejména novinek světa stanů a spacáků, a každý se tak může s pomocí odborně vyškoleného personálu seznámit s vybavením, které usnadňuje a zpříjemňuje pobyt v přírodě. Do postavených stanů si můžete vlézt i s karimatkou a spacákem, a snadno tím zjistíte, zda vám velikostně a materiálově vyhovuje. Vybraný model si zkusíte i sami postavit a sbalit, popřípadě porovnat s jiným.

 

Vzrůstající oblibě se také těší spacákové ležení jako místo, kde si můžete na chvíli ustlat v jakémkoliv z nabízených spacáků více než 6 značek. Ujistíte se tak, že vám spacák skutečně padne a nebudete nosit s sebou na cesty zbytečně velký nebo objemný pytel. Prodavači vám vysvětlí princip fungování samonafukovací karimatky a na místě vám ji nechají vyzkoušet a srovnat s ostatními druhy karimatek.

 

Pečlivě vybrané a vyzkoušené vybavení si můžete zakoupit přímo na výstavě s výstavní slevou. Pokud tedy váháte nebo se zcela neorientujete v široké nabídce outdoorového vybavení na našem trhu, je pro vás výstava řešením. Pokud stanům a spacákům vůbec nerozumíte a rozhodli jste se je letos zakoupit, nevynechte přednášky, které se budou konat v 17 hod ve všední dny a v 10h30 o víkendech.

 

Souběžně s výstavou stanů na Výstavišti probíhá veletrh Svět knihy.

Výstavu pořádá již více než 5 let Holan sport.

Vstupné na výstavu je dobrovolné a je vždy určeno na dobročinné účely.

 

Reklama