Už v neděli 1. února proběhne v pražském klubu rock Café vernisáž výstavy Megaton Fashion Show 2014, kde si budete moct prohlédnout to nejlepší, co český hudební design nabízí.

Ve čtvrtek 22. ledna proběhlo před zraky bezmála 650 ti návštěvníků slavnostní předávání cen Megaton Fashion Show 2014 – 6. ročníku soutěže o nejlepší hudební design. Cenu za nejlepší booklet, plakát a merch loňského roku, z dílny sochaře Lukáše Raise, si odnesli Mejla z Vypsané fiXy, Martin Hampel za vizuál pro kapelu The Places a Jakub Rafael za skateboard pro Garand Brand. Poprvé v historii soutěže vedle veřejnosti hlasovala také odborná porota. Tým v čele s Milanem Caisem a Janem Plecháčem se usnesl, že nejlepším hudebním designerem byl vloni Aleš Fulín, autor designů kapely Zrní.

Vítězné i ostatní soutěžící návrhy budou od neděle k vidění v pražském klubu Rock Café, kde zůstanou až do 28. února. Nedělní vernisáž proběhne za přítomnosti pořadatelek akce, o hudební složku se postará NiceLand v akustickém setu. Vstupné bude zdarma.

Aktivity spojené s Megaton Fashion Show mají charitativní charakter. Výtěžek věnuje Megaton Production, o.s. každý rok Nadaci Terezy Maxové dětem. Letos se díky akci Megaton Fashion Show podařilo nashromáždit 73 873 Kč.

ysfsd

 

Zdroj foto: Megaton Production

Reklama