Přípravy na svatbu mohou být náročné a stresující a rozlučka se svobodou je příležitostí pro snoubence uvolnit se před jejich velkým životním krokem. Je časem pro relaxaci a odpočinek od svatebního kolotoče plánů a zařizování. Umožňuje navíc vytvořit nezapomenutelné vzpomínky i posílit pouto mezi přáteli.

Ruku na srdce, formu a obsah rozlučky obvykle řeší o trochu více spíše dámy, zaměříme se tedy primárně na nevěstu a její partu. Je důležité přizpůsobit setkání nevěstiným preferencím a zájmům, aby si tuto speciální událost užila naplno. Kdo jiný by měl takové detaily znát, než nevěstina svědkyně! Jestli si nevěsta vybrala svědka a pokud rozlučka zůstává ve výhradně dámském kolektivu, tento zapeklitý úkol jistě ráda převezme některá z blízkých kamarádek nebo kreativní členka rodiny. Nechte se inspirovat tipy, čím rozlučku vyšperkovat.

shutterstock-1666265401.jpg
Foto: Shutterstock

1) Oslnivé dekorace
Vytvořte atmosféru, ve které se bude nevěsta cítit výjimečně. Všichni zpravidla sáhnou po balóncích, květinách a dekoračních světýlkách, zkuste ale zapojit i fotky. Co kdyby všechny zúčastněné přinesly fotku ze společného zážitku se zasnoubenou kamarádkou? Myslete i na šťastný pár, rozlučka se svobodou je sice především o nevěstě, ale fotky nastávajících novomanželů nesmí chybět.

2) Na den D, nebo po něm
Připravte pro nevěstu překvapení, které jí připomene, že je pro vás jedinečná a výjimečná. Popřemýšlejte o dárku, který využije ve svůj svatební den, nebo později při společném soužití se svým mužem.

3) Pro sladkou nevěstu
Pokud máte čas připravit speciální dort, jděte do toho. Ačkoli třeba nebude vypadat jako od nejtalentovanějšího cukráře, obrovskou radost rozhodně udělá! Co takhle ho navíc odekorovat v duchu největších koníčků nevěsty?
 
4) Předsvatební bublinky
Už za pár dní bude nevěsta celá v bílém, nalaďte se na svatební den bublinkami v bílé stylové lahvi. Podávejte na ledu a doplňte tak skvěle žhavou rozlučkovou noc. Ať večírek nikdy nekončí!

5) Nastal čas her!
Připravte hry a aktivity, které si společně s nevěstou užijete a na které budete ještě dlouho vzpomínat. Položit ženichovi několik zábavných otázek o jeho vztahu s nevěstou je oblíbenou klasikou. Co si ale třeba připravit kvíz i pro zúčastněné kamarádky? Soustřeďte se na otázky spojené s příběhem budoucích novomanželů, jejich záliby nebo společné zážitky. Vyhrává ten, kdo získá nejvíc bodů. Poproste také hosty o sepsání krátkého příběhu o nevěstě a ženichovi. Může být pravdivý i smyšlený, může se týkat jejich seznámení, prvního polibku nebo zábavných zážitků. Nevěsta si může v celé plejádě historek vybírat nejvtipnější nebo nejoriginálnější historku.

FotoJetrz-1-.jpg
Foto: Shutterstock / Se souhlasem Bohemia Sekt ICE

Reklama