Inu, svět je malý a o náhody tu není nouze,“ s tímto úryvkem z pohádky Lotrando a Zubejda, musíme jednoznačně souhlasit. Jistě by přikyvovala i Iveta. Tu totiž potkala taková náhoda, že tomu zprvu ani nevěřila. Nevědomky se vyspala se svým bratrem.

Když člověk řekne, že měl sexuální styk se svým sourozencem, dobré světlo to na něj zrovna nevrhne. Ani když dodá, že to bylo nechtěně. Ivetě se stalo. Nejraději by vše vzala zpět, ale resetovací tlačítko existuje stále jen v elektronice, bohužel. „O tom, že mám ještě bratra, jsem nevěděla. Kromě otce a matky, to nevěděl nikdo z mých čtyř sourozenců. Proto bylo velké překvapení, když nám doma táta řekl, že o víkendu přijde na oběd jeho syn. Všichni jsme na něj koukali nevěřícně a samozřejmě jsme měli milión otázek.“ Nastal den D a všichni sourozenci byli v očekávání jaký jejich „nový“ bratr asi bude. Jak vypadá, co dělá, jestli je otci podobný, atd. Ovšem když onen tajemný vešel do místnosti, Iveta sebou málem sekla. Poznala v něm chlapa, se kterým se nedávno párkrát vyspala. A že to prý byla divočina. „Nevěděla jsem, co dělat. Jeho to očividně nerozhodilo. Stále se přiblbe smál. Když nás otec seznamoval, jen řekl, že se známe. Já do toho rychle skočila, že jsme se potkali na jednom večírku. On pochopil, ale stále se smál. Neskutečně mě to vytáčelo. O to víc, že si s celou MOU rodinu dost sedl.“

bratr

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

I ta nejupřímnější žena skrývá na dně svého srdce nějaké tajemství.
Immanuel Kant

Když po obědě šla Iveta kouřit, její bratříček se k ní připojil. Neustále na ní dorážel, až to nevydržela a chytla ho pod krkem. Řekla jsem mu, že ať se pokusí ceknout. Tohle se nikdy nesmí nikdo z rodiny dozvědět, oznámila jsem mu. On se naprosto flegmaticky na mě pousmál, dal mi pusu na čelo a dodal, že tohle tajemství nebude zadarmo. Aby dokázal, že je na koni, ukázal mi fotky v mobilu, které pořídil během jedné z našich nocí.“ Ivetu její milostná avantýra očividně bude stát víc, než jen pořádnou morální kocovinu. Povedený bratr ji, zdá se, bude vydírat. „Řekl mi, že se domluvíme později, ale jelikož je to budiž k ničemu, co jsem pochopila vzápětí, čekám, co z toho hajzlíka vyleze. Příště až se s někým budu chtít náhodně vyspat, raději si to dvakrát rozmyslím! Žádná rychlovka za tohle fakt nestojí.“ Uzavírá své vyprávění o nezvyklém sourozeneckém vztahu Iveta.

Čtěte také:

Reklama