Mytí vlasů a vysoušení patří mezi každodenní činnosti většiny žen. Když si vlasy umyjeme, chceme, aby byly rychle suché a dalo se s nimi dál pracovat. Základní péče začíná u dobře umytých vlasů a u volby správných přípravků, které vlasy umyjí a vyživí. Kvalitu vlasů ale můžeme zhoršit příliš horkým vzduchem, který působí použitím vysoušeče. Některé vysoušeče mají nastavené určité vysoké teploty, které nemůžeme regulovat. Výsledkem pak jsou sice rychle vysušené vlasy, ale vlivem vysoké teploty jsou velmi namáhané, někdy i poškozené.

Zeptali jsme se dvou žen - Karolíny a Moniky, jak je pro ně důležité, aby jejich vlasy byly krásné a nebyly vysušené.

Philips fén

Karolína: Vlasy si myji každý den ráno. Mám je vlnité a někdy jsou vlny po ránu neudržitelné. Musím je tedy namočit, nejlépe umýt. Pak díky vysušení a žehličce na vlasy dostanou správný tvar. Ještě použiju tužidlo nebo lak na vlasy a teprve můžu jít do práce. Když to ráno nestihnu, často si vezmu šátek nebo širokou čelenku, protože moje vlnité vlasy se vlní podle sebe, a ne podle mne. Dávám si pozor na fén, který používám. Jednou se mi stalo, že jsem si vlasy vysušila příliš. Byly lámavé, stále elektrizovaly, nedržely tvar, dalo mi to docela práci dostat je do stavu, aby byly hezké a vypadaly zdravě. Pokud máte tip na vysoušeč, který si kontroluje teplotu, ráda ho vyzkouším, popřípadě si ho koupím.

Monika: Mám jemné krátké vlasy, které jsou suché kvůli barvení. Je to sice pohoda, že je mám díky fénování hned suché, ale jsou díky horkému vzduchu hodně namožené. Nedrží tvar, musím použít hodně tužidla a mám stále roztřepené konečky. Vlasy jsou i na dotek suché a lámou se. Měla jsem teď období, kdy jsem si dělala výživné masky a vlasy jsem si nesušila vůbec. Je pro mne zajímavá zpráva, že je na trhu fén, který poskytuje ochranu před přehřátím vlasů.

Jestli je i pro vás důležité, aby byly vaše vlasy dobře chráněny, podívejte se na náš tip!

Ochrana vlasů před vysoušením a vysokou teplotou – vyzkoušejte nový vysoušeč vlasů

Philips fénNový vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect (HP8280) s příkonem 2 300 W byl navržen tak, aby ženám v péči o vlasy v domácím prostředí poskytl skvělé výsledky s maximální péčí. Nový vysoušeč vlasů mimo jiné disponuje speciálním snímačem MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Technologie ThermoProtect zároveň poskytuje dodatečnou ochranu před přehřátím vlasů. Důležitým prvkem je také ionizační technologie, kdy záporné ionty redukují tvorbu statické elektřiny a uhlazují vlasy. Výsledkem je pak hladký, lesklý účes bez zacuchání.  Nový vysoušeč Philips MoistureProtect má 6 flexibilních nastavení rychlosti foukání a teploty, abyste vždy dosáhli ideálního výsledku. Součástí příslušenství vysoušeče je úzká hubice pro dokonalé vytvarování účesu, stejně jako difuzér k vytvoření vln či zisku maximálního objemu. Součástí vysoušeče je i Cool Shot poskytující intenzivní proud chladného vzduchu k dokončení a fixaci účesu po jeho úpravě.

Pokud chcete mít krásné rovné uhlazené vlasy, použijte novou žehličku na vlasy Philips MoistureProtect (HP8372) s třemi nastaveními teplot, pracuje se stejnou technologií jako vysoušeč pro dokonalé zachování vlhkosti díky inovativnímu snímači.

Chcete vědět, jak nový vysoušeč vlasů a ionizační žehlička na vlasy Philips MoistureProtect fungují? Podívejte se na video:

Nový vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect HP8280 stejně jako novou žehličku vlasů Philips MoistureProtect HP8372 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako na www.alza.cz a www.mall.cz.

Philips fén

Pozor - získáte dárek ZDARMA!

Navíc, pokud si v období od 20. 4. do 30. 6. 2015 zakoupíte jednu z novinek nebo libovolný výrobek vlasové péče Philips v hodnotě minimálně 799 Kč, získáte jako dárek ZDARMA profesionální kartáč na vlasy Tangle Teezer. Více na www.philips.cz

Čtěte naše články:

Reklama