Jak můžou také vypadat kozačky? Fotku svých nám poslala i s příspěvkem čtenářka s nickem nadenica a my jí moc děkujeme.

Krásné podzimní ráno. Kozačky už nemám tři roky

V pubertě měla se mnou mamka problém co se týče koupě bot. Měla jsem velkou nohu už v 15ti letech, když jsem potřebovala koupit jakékoliv boty, museli jsme objet celou severní Moravu. Nakonec jsem stejně musela vzít to, co mi bylo dobré, byť se mi ty boty nějak zvlášť nelíbily.

Vzpomínám, jak jsme si s kamarádkou půjčovaly boty, mně se moc líbily její kozačky, vysoké semišové, kdyby nebyly černé, jsou to další "melicharky", které známe z filmu Bota jménem Melichar. Jednou jsem si je půjčila na diskotéku, jenže do velkého sněhu, který tenkrát byl, by se hodily akorát tak sněhule. Boty byly hned promočené, tudíž mi byla kosa jako blázen, po tomto víkendu jsem omarodila asi na 14 dní. Od té doby už nosím jen své boty.

Před třemi roky jsem si splnila sen a to mít vysoké „glády“.

glády

Jejich cena je na náš domácí rozpočet dosti velká, ale vím, že tyto boty mi vydrží hodně dlouho. Nosím je celý rok, nosím je k sukni, šatům, kalhotám, třičtvrťákům. Jsou to moje kozačky, lodičky, vycházková obuv, boty na koncerty... v létě pěkně chladí, v zimě hřejí. Prostě podle mého gusta. Měla jsem je jednou k mini princesovým šatům na fotbalovém plese a sklidila s tímto "modelem" velký úspěch, to mi dodalo přesvědčení, že jsem s jejich koupi udělala dobře. Mám je moc ráda a opravdu bych neměnila. Jsou dle mého stylu.

Buďte se svými botami spokojené, nekupujte si však sedmimílové, ty Vás donesou jen sedm mil a co ten zbytek...??? :-) Ať vám to šlape

nadenica

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To je dobře, že jste si našla svůj styl. Určitě byste si rozuměla s naší kolegyní Evičkou

Jaké kozačky nosíte vy, milé ženy-in? Také nám pošlete jejich fotku?Nosila byste takové, jako má nadenica? Nebo dáváte přednost klasice? Jaké kozačky jste si koupila naposledy? Jste s nimi spokojená, nebo už pokukujte po jiných? Vzpomenete si na své první kozačky? Máte nějakou příhodu? Napište nám

Na vaše příspěvky se budeme těšit na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama