Infarkt myokardu, cévní mozková příhoda, ucpání cév dolních končetin a další vážná onemocnění oběhové soustavy. To jsou jen některá rizika, která se pojí s vysokými hodnotami LDL cholesterolu. Že se vás to netýká, protože jste štíhlá, nebo žijete zdravě? Nenechte se mýlit, i vy můžete být v ohrožení.
5e43f1197bcfaobrazek.png

Navíc jde o onemocnění, které nebolí, takže na něj přijdete až ve chvíli, kdy vám lékař udělá krevní test. Odborné odhady zdravotníků hovoří až o 70 % dospělých Čechů, kterých se problém vysoké hladiny cholesterolu týká. Jak se z této skupiny vymanit?

Kroky ke zdraví

Bránit se vysokým hodnotám škodlivého cholesterolu je možné hned několika způsoby. Patří k nim zdravý jídelníček s převahou rostlinných tuků, pravidelný pohyb (alespoň 30 minut denně), udržení si zdravé váhy a vynechání, nebo alespoň omezení alkoholu a cigaret. Proti zaplavení těla škodlivým cholesterolem však bojuje i speciální doplněk stravy Arterin®. A to přírodní cestou.

Účinky ověřené staletími

Dobře tolerovaný přípravek Arterin® využívá účinků osvědčené přírodní látky nazývané monacolin-K. Je prokázáno, že pouhých 10 mg (jedna tableta) denně přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu. Kde se tato látka získává? Není to žádné tajemství – jejím bohatým zdrojem je rýže fermentovaná červenou kvasinkou Monascus Purpureus. Tu tradiční čínská medicína pro její pozitivní účinky na metabolismus lipidů s úspěchem využívá již po staletí. A pávě z červené fermentované rýže se tabletky vyrábí.
5e43f12a4872bobrazek.png

  • Jedinečná kvalita přípravku Arterin® zaručuje standardizovanou koncentraci 10 mg monacolinu-K v každé tabletě.
  • Konzumace červené fermentované rýže, respektive užívání monacolinu-K, přispívá nejen ke snižování hladiny cholesterolu v krvi, ale následně i k nižšímu výskytu nemocí srdce a cév.

5e43f0db69e59obrazek.png
Zdravý životní styl ani vyváženou stravu však Přípravek Arterin® nenahrazuje. Stejně jako pravidelná vyšetření. Kontrola cholesterolu by měla být prováděna v průběhu celého života a měla by být konzultována s lékařem.

Více informací naleznete zde.
5e43f0e4484e1obrazek.png

Reklama