Přeju vám všem hezký den,
 
musím se přiznat, že do kina často nechodím. Jednak mě odrazuje poměrně vysoká cena vstupenek a jednak máme poměrně malé děti, které nechci nechávat večer samotné doma.

Ale občas zajdeme do kina právě s nimi, čili u nás vedou dětské filmy. Většinou využíváme slevových kupónů, které dostaneme u pokladny v jednom nejmenovaném hypermarketu na Černém Mostě.

Viděli jsme Harryho Pottera, Strašpytlíka, Medvídka Pú a podobně. Teď máme spadeno na Bimba. Z filmů pro dospělé jsem viděla naposled Deník Bridget Jonesové a Rebely a to je už opravdu dlouho.

Z dětství mám jeden zážitek z natáčení filmu "Jen ho nechte, ať se bojí". Scéna, kdy si Luděk Sobota (Aleš) jde domů pro plavky a Helena Vondráčková se coby Marcela, na něj čeká před domem a nervózně přechází sem tam, se natáčela kousek od našeho domu.

Bylo mi tak jedenáct, možná dvanáct a jako správná zvědavka jsem si to nemohla nechat ujít.

A jak jsem tam tak okouněla, oslovil mě někdo ze štábu a nabídl mi "obr roli", čili kroky v pozadí.

Kupodivu to nevystřihli, a tak jsem v záběru zůstala.

Pokaždé, když film dávají v televizi, vzpomenu si a naše děti, když mě tam vidí, mohou se potrhat smíchy. Člověku se ani nechce uvěřit, že už je to tolik let.

Ale tehdy jsem na sebe byla hrooozně pyšná :-))).

Ivana

Komu se poštěstí získat i malou roli ve filmu, který televize dávají každý rok minimálně jednou - málokomu. A i takové kroky v pozadí nejsou k zahození :-))).

A co vy? Který film byste doporučili ženám-in? Chodíte do kina? Připadají vám ceny vstupenek vysoké?
Napište na: redakce@zena-in.cz
Reklama