Ve čtvrtek 29. 11. 2007 v 19:00 budou mít všichni lidé dobré vůle možnost podpořit dobrou věc. V Horáckém divadle v Jihlavě se totiž uskuteční benefiční koncert na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Organizace tohoto výjimečného koncertu se ujala jihlavská společnost 5,5HR - human resources management s.r.o. a záštitu laskavě převzal náměstek hejtmana kraje Vysočina pan Ing. Pavel Hájek.

 

Benefičním koncertem bude provázet herec Jan Antonín Duchoslav a moderátorka televize ÓČKO Lenny Trčková. Hlavními hvězdami koncertu budou kapela Ready Kirken, zpěvačky Tereza Černochová a Victoria, taneční skupiny D´Crush a Klub ´80 a dětský soubor Kvítek z Telče. Příjemným zpestřením programu koncertu bude módní přehlídka svatebních šatů.

 

Koncert se váže k loňské akci, které se zúčastnily základní školy kraje Vysočina. Žáci 1. až 4. tříd malovali obrázky s tématikou „Krteček na jaře, v létě, na podzim a v zimě“. Z nich bylo posléze v internetové soutěži vybráno 12 nejlepších a sestaven kalendář na rok 2008. Ten je součástí prodeje v rámci veřejné sbírky pro podporu Nadačního fondu Krtek.
Koupí kalendáře podpoříte činnost Nadačního fondu 249 korunami. Objednat ho lze na webových stránkách www.krtek-nf.cz, na webu www.5-5hr.cz nebo jej lze zakoupit v Jihlavě v květinářství Belle Bagatelles, svatebním salonu Kala a nebo přímo na benefičním koncertu.

 

Výtěžek z prodeje kalendáře a z benefičního koncertu bude věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek, který se zaměřuje na komplexní péči o onkologicky nemocné děti, které absolvují léčbu na Klinice dětské onkologie v Brně. Nadační fond organizuje terapeutické víkendové pobyty pro maminky s dětmi v průběhu léčby, oslavy narozenin, nákup hraček, vybavení hracího koutku, výstavbu ubytovny a venkovní herny a také pomoc drobnějšího charakteru rodinám onkologicky nemocných dětí. Dále přispívá na nákup přístrojů ulehčujících dětem složitou diagnostiku a léčbu - například samoobslužné dávkovače léků, infuzní techniku, speciální lůžka a další nezbytné vybavení pro moderní léčbu dětí se zhoubným onemocněním a jejich návrat do bezstarostného dětského světa po ukončení léčby.

 

Přijďte 29.11. v 19,00 hodin na benefiční koncert do Horáckého divadla v Jihlavě a spojte nevšední kulturní zážitek s potřebnou pomocí onkologicky nemocným dětem.

 

Brněnský Nadační fond dětské onkologie Krtek je možné podpořit také poukázáním finanční částky na číslo účtu 3503770297/0100, variabilní symbol 27694020.

 

O výtěžku z benefičního koncertu „Vysočina pro Krtka“ Vás budeme informovat na serveru www.zena-in.cz.

 

Tisková zpráva

 

Reklama