Čtenářka AnteaX je další přispěvatelkou k dnešnímu tématu. Sama nejraději obléká khaki, je to možná tím, že je velkou milovnicí Afriky...

Příspěvek čtenářky AnteaX vás tak trochu zavede do Afriky...


V létě mi přijde všechno veselejší a lehčí, stejně tak jako oblečení. Když je víc jak 20 stupňů a vystačím si jen se šaty nebo kalhoty či sukní s halenkou, barvám se rozhodně nebráním. Držím se ale pravidla, že když je jedna část oděvu vzorovaná, květovaná či jinak zdobená, tak druhá část je jednobarevná, abych nepůsobila jak pouťová atrakce:-) Vím, že mě osobně sluší nejvíc červená a její odstíny přecházející až do starorůžové. Vysloveně dobře se cítím v khaki barvě. Asi to bude tím, že miluju Afriku:-)  Ráda se ráno, když se oblékám, zasním a představuji si, že nejdu do práce, ale jedu na safari:-) V létě se vyhýbám akorát žluté. Pamatuji si velice dobře, jak se za mnou kdysi dávno, ještě na školním výletě táhly vosy. Měla jsem na sobě žlutý svetřík a byla jsem z náletu vos hrozně nešťasná. A to víte, že kluci z toho měli srandu a pošťuchovali mě. Nakonec si ale správná ženská poradí, tak jsem milý svetr strčila do tašky a zbytek výletu vydržela jen v tričku. Od té doby ale, pokud mám na sobě něco žlutého, tak zároveň kontroluju, jestli na mě nedoráží nějaká bodavá potvora:-)

AnteaX

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 7. 2012: Moje letní barva

  • Jakou barvu si v létě oblékáte nejraději a proč?

Napište mi svůj příběh minimálně v délce tohoto odstavce, ve kterém mi odpovíte na výše položenou otázku. Léto svádí k jasným barvám, ale třeba si právě vy oblékáte barvy tlumené. Zajímá mě zkrátka, v jakých barvách se v létě cítíte dobře, jako máte barvu třeba plavek, oblíbené letní halenky, sukně... A myslíte si, že barevností svého oblečení svému okolí o sobě něco prozrazujete? Vaše příspěvky očekávám v redakční e-mailové schránce (viz níže) nejpozději 10. 7. 2012 v 15.00 hodin. Pro jednu z přispěvatelek tu má připravený kosmetický balíček plný barev GABRIELLA SALVETE.

gs

Reklama