DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO

Ano, je to tak. Příští týden, přesně 8.4. to bude 49 let, co jsem se vdávala po prvé. Bylo mi krásných 20 let, byl to můj první kluk, byla jsem zamilovaná a šťastná. Tenkrát jsem si myslela, že je to na celý život. Do roka se nám narodil vytoužený syn, za další tři roky také moc chtěná dcera, která však ač se narodila zdravá, tak nám ve 3 měsících zemřela. A to byl asi celý kámen úrazu našeho vztahu. Za další dva roky se narodila jak já jí říkám "vymodlená" další dcera, ale manželství už to nezachránilo. Po 7 letech jsme se rozvedli, další 3 roky za mnou (tedy za dětmi) stále chodil, i když měl jiné ženy, chtěl se vrátit, ale dopadlo to jinak. Našel si zase jinou a já z trucu také pak brala prvního, který mě chtěl.

f

Za sedm měsíců po seznámení jsem se ve 30 letech vdávala po druhé. Byl hodný na děti, ale také měl rád pivko a jiné ženy, ale vydrželo nám to deset let, než jsem se zase dozvěděla, že má rád ještě jednu ženu a neví, kterou si má vybrat. To už bylo moc a tak jsem mu to usnadnila. Odešel a já byla zase na dně.

h

Asi neumím být sama, nebo jsem takový hazardér, měla jsem známého, který mě 10 let zval pořád aspoň na kávu a já odmítala, protože jsem byla přece vdaná. Jak jsem zůstala sama, tak jsme se sblížili natolik, že jsem se ZASE ještě ten rok vdávala ve 40 letech po třetí. Nenapravitelná optimistka: Asi ano, ale do třetice nám to vydrží až do .... určitě, vždyť letos na podzim spolu oslavíme 29 let a to už je slušný výkon!

y

Takže to shrnu za sebe. Já a svatba? Jednoznačně ano! To jsem dokázala a chronologicky seřadila i moje svatební fotky. Hodně štěstí!

Ježurko, i tobě hodně štěstí! Moje kolegyně čarodějnice Míša se ptá, zda nejsi narozená ve znamení Vodnáře. Simona

A co vy, milé čtenářky? Máte za sebou také více svateb? Srovnejte je. Těším se na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama