Hned dvě předem plněné pračky značky Whirlpool se umístily na pomyslných stupních vítězů v žebříčku PRODUKT ROKU nezávislého nákupního portálu Heureka.cz, který každoročně vybírá nejoblíbenější produkty podle preferencí spotřebitelů v České republice a jejich nákupního chování na internetu. V kategorii „Nejlepší pračky roku 2016” zvítězila úzká předem plněná pračka Whirlpool AWS 63013, třetí místo si u spotřebitelů vydobyla předem plněná pračka Whirlpool AWO/C 6304 s designem Domino Low Core s elegantními zaoblenými liniemi; obě s inteligentní technologií 6. smysl a obě mimořádně úsporné. Společnost Whirlpool zároveň brzy představí nové portfolio praček, které naváže na tyto oblíbené modely, jejichž popularita byla nyní znovu potvrzena v žebříčku PRODUKT ROKU HEUREKA.CZ.

„Obou ocenění, kterých se pračkám Whirlpool v mimořádně konkurenčním prostředí dostalo, si velice vážíme. Má pro nás velký význam, že jde o hodnocení samotných zákazníků, kteří mezi trojici nejlepších výrobků roku 2016 zařadili hned dvě pračky Whirlpool vyráběné v naší klíčové továrně v Popradu. V obou případech jde o pračky s unikátní technologií 6. smysl společnosti Whirlpool, obě patří do nejvyšší energetické třídy A+++. Tato zpětná vazba, která říká, že je kvalita, úspora a důvěra v naši značku velmi vysoká, je pro nás mimořádně přínosná.  Věřím, že i nová řada modelů z Popradu, kterou brzy představíme, rychle získá stejnou oblibu zákazníků,” říká Jakub Kadlec, marketingový ředitel společnosti Whirlpool CZ & SK.

produkt

Vítěz žebříčku: Předem plněná slim pračka AWS 63013

WhirlpoolWhirlpool AWS 63013 je skvěle vybavená, ale přitom cenově dostupná úzká pračka až pro 6 kg prádla. Disponuje inteligentní technologií 6. smysl, která rozpozná množství prádla a automaticky upraví prací cyklus. Zároveň neustále sleduje cyklus praní a zajišťuje optimální výkon, čímž ušetří až 50 % energie, vody a času.

Opomenout ale nesmíme ani příslušnost spotřebiče k nejúspornější energetické třídě A+++. Proto je extrémně šetrná k vaší peněžence i životnímu prostředí. Ochranná antibakteriální vrstva zabraňuje šíření bakterií a pachů v násypce.

Pračka nabízí celkem 18 různých programů praní včetně volby Colours 15 pro dlouhodobou ochranu barev nebo velmi rychlého, 15minutového praní. Ecomonitor přitom neustále informuje o aktuální spotřebě navoleného programu a stará se o co nejnižší spotřebu. Ochrana proti přetečení, vyrovnání obsahu pračky a protipěnový systém pečují o bezpečný chod pračky.

Běžná cena pračky Whirlpool AWS 63013 je 6 990 Kč vč. DPH bez RP.

 

Finalista žebříčku: Předem plněná pračka AWO/C 6304

WhirlpoolPředem plněná pračka vyniká na první pohled designem Domino Low Core, který se vyznačuje zaoblenými liniemi a jednoduchým ovládáním i díky velkému, přehlednému displeji. Vkládání a vyjímání prádla je jednoduché díky dostatečně širokým dvířkám o průměru 39 cm. Pračka nabízí kapacitu bubnu 6 kg a objem bubnu 46 litrů.

Inteligentní technologie 6. smysl automaticky nastaví všechny parametry tak, aby byl zabezpečen ten nejlepší možný výsledek (čas, otáčky, teplotu vody). Pračka sama rozezná množství vloženého prádla na základě zvoleného programu a úrovně savosti příslušné tkaniny, a podle toho nastaví optimální spotřebu vody, energie a času. Spotřeba energie vody se může snížit až o 30 % a doba trvání programu až o 50 %.

Speciální vícefázový prací cyklus Clean+ optimalizuje účinnost všech chemických prostředků bez nutnosti použití vysoké teploty. Pračka je vybavena antibakteriálním ošetřením násypky Microban, které zabraňuje tvorbě plísní a pachů. Dále nabízí bezpečnostní LED ukazatele, které Vás upozorní třeba na zanesený filtr, zavřený přívod vody apod.

Pračka má rychlost odstřeďování 1200 otáček za minutu a patří do energeticky úsporné třídy A+++. Samozřejmostí jsou programy jako ruční praní, jemné prádlo, spodní prádlo, ale také možnost nastavení snadného žehlení – díky zvýšenému množství vody při máchání a upravenému průběhu odstřeďování se prádlo méně pomačká.

Běžná cena pračky Whirlpool AWO/C 6304 je 6 990 Kč vč. DPH bez RP.

 

O soutěži Produkt roku Heureka.cz

Cílem této soutěže je každoročně vybrat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v ČR. Hodnocení za rok 2016 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů. Pořadatelem soutěže Produkt roku je společnost Heureka Shopping s. r. o. provozující nákupního rádce Heureka.cz. (Zdroj: Heureka)